Zkracování svatebích šatů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
coudy17
Stálice 89 příspěvků 27.04.16 11:27
zkracování svatebích šatů

Ahoj chtěla bych se zeptat nevíte kde by mi mohly zkrátit svatební šaty okolo strakonic nebo písku? jsem bohužel hrozný prcek a šaty které by mi byly délkou se mi prostě nelíbí a projezdila jsem půlku jihočeského kraje takže si chci ověřit kde bych si šaty mohla nechat zkrátit a jestli to vůbec někdo dělá :p

Reakce:
Zireael
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 27.04.16 11:33

Šaty si budeš půjčovat? Slušný salón ti šaty upraví na míru včetně zkrácení. Nejde to u každých šatů, ale od toho tam právě jsou, aby ti poradili takové, u kterých to půjde. Konkrétní tip nemám, jsem z opačného konce republiky.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 27.04.16 11:37

@Zireael děkuju nene budu si je kupovat v jednom kde mi to nabízeli tak tam jsem si zas nevybrala takže to je takové zajímavé pak mě napadlo ještě najít přímo třeba švadlenu která by byla ochotná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.16 12:00

Holky, a kolik tak cca stojí půjčení šatů nějakých normálních nic extra? Svatbu mám v červnu a příští týden to jdu řešit. Je to překvápko, proto anonym… Mám tu ségru :D

coudy17
Stálice 89 příspěvků 27.04.16 12:04

Hele viděla jsem kolem 4-6000

Alyss1
Závislačka 3142 příspěvků 27.04.16 13:02

Záleží na městě - větší město dražší. na salonu a hlavně na šatech. prostě ty krásné, velké, princeznovské, jsou drahé. jejich pořízení stojí prachy, takže i půjčení. protože životnost není velká. „obyčejnější“šaty stojí méně. čím více krajky a šifonu tím dražší - mají menší životnost.

ale reálně tak 4-10 000

Maddi-Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.16 13:12

A odkud jsi anonymní?

Maddi-Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.16 13:15

@coudy17

zkus se zeptat na portálu beremese.cz, tam by někdo mohl poradit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.16 13:29

@Maddi-Jane Šumperk… najela jsem si na nějaký salon, ale tam ceny vůbec nemají

Váš příspěvek
Reklama