Zkratky v těhotenském průkazu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 21:57
Zkratky v těhotenském průkazu

Dobrý den. Měla bych takový dotaz ohledně zkratky v těh. průkazu. Některé zkratky jsem si vyhledala na internetu, ale jednu zkratku jsem nemohla přesně najít co znamená. Mám si s tímto zavolat na screenanigové vyšetření vývojových vad a nechci být za trubku :D prosím tedy, zda někdo neví, co zkratka přesně znamená.
Gr. h. 6+3.
Děkuji všem za případné odpovědi.

Přečtěte si článek: Co znamenají zkratky v těhotenském průkazu?

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8405 příspěvků 13.12.18 22:03

graviditas hebd 6+3 znamená, že těhotenství odpovídá délce 6+3 týdnů

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 13.12.18 22:06

U vás už se v 7tt objednává na screening?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 13.12.18 22:06

By mě zajímalo, co všechno sis vyhledávala :D neboj, za trubku nebudeš… :) ptají se na stáří plodu podle utz. Nebo aspoň mě se na to ptali. Nic víc je ve chvíli objednávání nezajímá :) jo a ještě jestli jde o jedno nebo vícecetne těhotenství :D to je právě to gr. H. Ne? Jako gravidity… H… Něco… 6+3… máš tam i jiný takový údaj… Číslo + číslo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 22:11

@Kriss Tina bylo mi doporučeno, abych si zavolala :) kdy budu objednana to nevim

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 22:14

@Kamkam ASP+, CRL 6+3 :D je to mé první těhotenství, takže netuším skoro nic :D

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 13.12.18 22:20
@Anonymní píše:
@Kriss Tina bylo mi doporučeno, abych si zavolala :) kdy budu objednana to nevim

Aha já v téhle době ještě neměla průkazku, objednávala jsem se až o 5 týdnu později než ses ty teď tak mě to zaráží ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 22:26

@Kriss Tina mě ho sestřička dala včera a řekla mi ať si tam zavolám. Nevím kdy volat, aby to nebylo tedy brzo. 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 22:34

@Kamkam CRL 6,3 omlouvám se za chybu :D automatická oprava :D

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 13.12.18 22:35
@Anonymní píše:
@Kriss Tina mě ho sestřička dala včera a řekla mi ať si tam zavolám. Nevím kdy volat, aby to nebylo tedy brzo. 8o

Ono ti poví, já si volala když jsem byla 11+1 ale záleží odkud jsi a jaké jsou třeba čekací doby ;)

rozand
Závislačka 4068 příspěvků 13.12.18 22:39
@Anonymní píše:
@Kriss Tina mě ho sestřička dala včera a řekla mi ať si tam zavolám. Nevím kdy volat, aby to nebylo tedy brzo. 8o

Oni si te objednaji, jak se to ma. Volej klidne hned zitra a nahlas, ze jsi 6+5 ;) (6 tydnu a 5 dni tehotenstvi).

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 14.12.18 11:33
@Anonymní píše:
@Kamkam CRL 6,3 omlouvám se za chybu :D automatická oprava :D

Jojo, hele ono záleži na vytíženosti ordinace. Já se do Ústí objednávala asi dva týdny předem, někde je třeba objednat se dřív. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >