Zkratky v těhotenském průkazu

Anonymní
13.12.18 21:57

Zkratky v těhotenském průkazu

Dobrý den. Měla bych takový dotaz ohledně zkratky v těh. průkazu. Některé zkratky jsem si vyhledala na internetu, ale jednu zkratku jsem nemohla přesně najít co znamená. Mám si s tímto zavolat na screenanigové vyšetření vývojových vad a nechci být za trubku :D prosím tedy, zda někdo neví, co zkratka přesně znamená.
Gr. h. 6+3.
Děkuji všem za případné odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8739
13.12.18 22:03

graviditas hebd 6+3 znamená, že těhotenství odpovídá délce 6+3 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14969
13.12.18 22:06

U vás už se v 7tt objednává na screening?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
13.12.18 22:06

By mě zajímalo, co všechno sis vyhledávala :D neboj, za trubku nebudeš… :) ptají se na stáří plodu podle utz. Nebo aspoň mě se na to ptali. Nic víc je ve chvíli objednávání nezajímá :) jo a ještě jestli jde o jedno nebo vícecetne těhotenství :D to je právě to gr. H. Ne? Jako gravidity… H… Něco… 6+3… máš tam i jiný takový údaj… Číslo + číslo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 22:11

@Kriss Tina bylo mi doporučeno, abych si zavolala :) kdy budu objednana to nevim

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.12.18 22:14

@Kamkam ASP+, CRL 6+3 :D je to mé první těhotenství, takže netuším skoro nic :D

• Nahlásit
  • Citovat
14969
13.12.18 22:20
@Anonymní píše:
@Kriss Tina bylo mi doporučeno, abych si zavolala :) kdy budu objednana to nevim

Aha já v téhle době ještě neměla průkazku, objednávala jsem se až o 5 týdnu později než ses ty teď tak mě to zaráží ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 22:26

@Kriss Tina mě ho sestřička dala včera a řekla mi ať si tam zavolám. Nevím kdy volat, aby to nebylo tedy brzo. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.12.18 22:34

@Kamkam CRL 6,3 omlouvám se za chybu :D automatická oprava :D

• Nahlásit
  • Citovat
14969
13.12.18 22:35
@Anonymní píše:
@Kriss Tina mě ho sestřička dala včera a řekla mi ať si tam zavolám. Nevím kdy volat, aby to nebylo tedy brzo. 8o

Ono ti poví, já si volala když jsem byla 11+1 ale záleží odkud jsi a jaké jsou třeba čekací doby ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4896
13.12.18 22:39
@Anonymní píše:
@Kriss Tina mě ho sestřička dala včera a řekla mi ať si tam zavolám. Nevím kdy volat, aby to nebylo tedy brzo. 8o

Oni si te objednaji, jak se to ma. Volej klidne hned zitra a nahlas, ze jsi 6+5 ;) (6 tydnu a 5 dni tehotenstvi).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
14.12.18 11:33
@Anonymní píše:
@Kamkam CRL 6,3 omlouvám se za chybu :D automatická oprava :D

Jojo, hele ono záleži na vytíženosti ordinace. Já se do Ústí objednávala asi dva týdny předem, někde je třeba objednat se dřív. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.19 19:43

Ahoj holky, nerozluštila by jste prosím některá slovíčko co mám podržené v těhu průkazu? Všimla jsem si že se opakuje zhruba od 31tt a je zapsané i u screeningu v 32tt a v 36tt, vůbec nevím co by to mohlo být :lol: jsem jen zvědavá :P

• Nahlásit
  • Citovat
10631
30.5.19 22:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nerozluštila by jste prosím některá slovíčko co mám podržené v těhu průkazu? Všimla jsem si že se opakuje zhruba od 31tt a je zapsané i u screeningu v 32tt a v 36tt, vůbec nevím co by to mohlo být :lol: jsem jen zvědavá :P

tak to vůbec netuším teda to je škrabopis ale to neřeš..já vždycky skoumala to CS kolik je :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.19 22:21
@Kajka9 píše:
tak to vůbec netuším teda to je škrabopis ale to neřeš..já vždycky skoumala to CS kolik je :D

To je mi zrovna jedno :D žádná vyšetření mi na cervix skóre nedělá prý to není žádný ukazatel porodu :mrgreen: :lol: škrábe ale hrozně to máš pravdu 8)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama