Zkratky v těhotenské průkazce a pohlaví

7
6.5.20 08:47

Zkratky v tehotensky prukazce a pohlavi

Zdravim maminy, chtela bych se zeptat, jestli nevite co znamenaji ty zkratky v tehu prukazce, zajima me posledni radek, byla jsem u dr. v pondeli ale nic mi poradne nevysvetli. Ale rikala ze mam dlouhy cipek, co to pro me znamena nerekla, ulozila si snimek cipku a jen rekla at se nelekam ze je to v poradku. Napsala mi horcik, sla jsem tam kvuli krecim v podbrisku. Pak jeste jestli nejaka zvas vi, co znamena ta zkratka u medikace( Z)? Ve 12tt mi dr. Rekla u pohlavi ze si mysli ze to bude kluk, ted v pondeli sem byla 18+5 a divala se na pohlavi a s usmevem mi rekla ze tam je pipinka. Myslite ze ta zkratka Z muze byt pohlavi v kolonce medikace? A taky jestli se nejake zvas stalo ze ze zacatku myslela kluk, pak v 18+5 ze videla pipinku a ze by to pak zas zmenila? Mam 9ti leteho syna, ted by jsme moc chteli holcicku, i kdyz jsme do ted picitali s klukem, ale jak to rekla tak sem nejstastnejsi, ale obavy porad jsou, co kdyz.. Spis bych chtela vedet s jistotou jesi holcicka nebo chlapecek a ne abych chvili vedela ze kluk, chvili holka ????Ted uz by to mela videt dobre ne? Budu moc rada pokud by mi nekdo odpovedel, dekuji vam moc predem ☺️☺️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3683
6.5.20 08:53

To v té kolonie medikace není Z, ale Mg, čili hořčík. Proč by měla do kolonky medikace psát pohlaví? A co by to Z mělo znamenat? Kluk nebo holka? Odhad pohlaví ve 12 tt byvabývá opravdu jen odhad. Mně se 3× trefili, ale znám i ženy, kterým ne. Teď by to mělo být vidět líp, každopádně počkej do druhého screeningu, tam ti to řeknou téměř jistě, pokud prcek nebude protestovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
6.5.20 08:59

Počkej na velký ultrazvuk a uvidíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.5.20 09:02

@chaela Dekuji moc za odpoved:relaxed:️Mno nekdo psal ze jim dr zapsal pohlavi, a prislo me to jako Z i kdyz mi bylo divne ze v medikaci:laughing:A i kdyby tak zenske by asi zapsala Ž :laughing:Nevim, to uplne uz radsi vynecham :laughing:Jdu 20.5. Tak snad se dozvim :relaxed:️ Kazdopadne moc dekuji :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1668
6.5.20 09:19

Celý těhotenství mi tipoval pokazdy něco jinyho. A narodila se holka. Vůbec na to radši nespoléhej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.5.20 09:37

Dekuji, to je asi nejlepsi. I kdyz ja sem ten typ co nevydezi a chce vedet vse hned s jistotou:rofl:No neda se nic delat:weary:Navic moje sestricka je prdla, a kdyz sem ji rekla ze dr rikala kluka, tak hned neco nakoupila modreho:laughing:V pondeli sem ji rekla ze dr videla pipinku, tak v utery mi strcila tasku ze nakoupila ruzove veci:laughing: Tak hold budu mit na obe pohlavi :grin: :grin:Dekuji moc za odpovedi:relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1188
6.5.20 09:42

Doktor, který neví (nota bene ve 12tt :roll: ) by měl radši držet pusu. Nechápu, co z toho má, když ti při každé kontrole řekne něco jiného :nevim:
Nic modrého ani růžového bych nekupovala a počkala bych na velký utz :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.5.20 09:46

Ja sama nic nekupuji radsi:grin:Jen mam zbrklou sestricku:laughing:Pockam a uvidim:slight_smile:Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama