Žkrundání v břiše miminka - pití z lahve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 00:40
Žkrundání v břiše miminka - pití z lahve

Zdravím, prosím, vy co dáváte pít miminku z lahve, "žgrundá / kručí mu u toho v břiše? Někde jsem četla, že to může být i příznak alergie např. na bílkovinu kravského mléka? Nebo je to spíše jen vzduch, které dítko polyká při pití? Prosím, jaké máte s tím zkušenosti v rámci pití z lahve, a co používáte za značku lahve???Dělá vám to také? Nějak jsem z toho zoufalá :nevim:
Děkuji

Reakce:
zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 02.08.19 00:46

Obě dcery vždy žgrundaly. Ani mě nenapadlo se nad tim pozastavovat. Flašky u obou MAM anticolic

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18216 příspěvků 02.08.19 01:18
@zuzkaholl píše:
Obě dcery vždy žgrundaly. Ani mě nenapadlo se nad tim pozastavovat. Flašky u obou MAM anticolic

U nas uplne stejne, i ty lahvicky. A nebo aventky, dudlik z MAMek pasuje i do nich.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9708 příspěvků 02.08.19 02:13

Hele, asi ne :think: máme MAM lahvičku i dudlík…

kve-tinka
Kelišová 5252 příspěvků 02.08.19 06:55

Jak stare mas ditko? Ja slysela dcerin zaludek cca do 4.tydne po poporodu. Taky jsem se lekla alergie, je kojena, ale pak to preslo…jo obcas, 2× do tydne neco slysim. ;)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 02.08.19 07:12

Ze zacatku nez se mimimu zaplnily streva, zaludek atd to skrundalo porad. Uplne bylo slyset jak mliko tece :mrgreen: proste maj hlad, telo vsechno zpracuje a pak to tam musi znovu natect, no. Je to tam prazdny a proste je to slyset. Na kontrolu s miminem chodi clovek kazdou chvili, tak se zeptej doktora a neres, co jsi kde slysela. Muze to bejt uplne jinak, jinej zvuk u alergie a buh vi, jestli je to pravda. Doktori nejsme, tak nejaky povidacky bych dala stranou.

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 02.08.19 07:23

Malej taky žgrundal a alergii na kravskou bílkovinu měl taky. Ale pochybuju, že to souviselo, žgrundal i na speciálním mliku dál, přestal až okolo půl roku. (Na alergii se přišlo přes ekzem)

cernycajscitronem
Kecalka 258 příspěvků 02.08.19 14:37

Náš prcek to dela taky a krmim jen MM (občas odstrikane z lahve), takže to určitě nesouvisí. Spis mi připadá, ze to skrunda víc, když dyl spal a měl už fakt prázdný břicho :)

Váš příspěvek
Reklama