Zkušební doba pracovní smlouva

Anonymní
17.12.20 09:39

Zkušební doba pracovní smlouva

Ahojda, chci se zeptat
Když mám smlouvu na dobu neurčito od 2.11 s tím že první tři měsíce mám normálně zkušební dobu, tak se do té zkušebky počítá i celý listopad nebo až prosinec, leden, únor?
Nevyznám se v tom :( děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1004
17.12.20 09:40

Zkušební doba ti konci 2.2.2021

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.20 09:41

@Nicole 1234 Děkuji moc, já si právě nebyla jistá a nikdo mi to taky nedokázal pořádně vysvětlit. Je to moje první smlouva :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
10882
17.12.20 09:44
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 Děkuji moc, já si právě nebyla jistá a nikdo mi to taky nedokázal pořádně vysvětlit. Je to moje první smlouva :mrgreen:

Pozor na to, že se zkušební doba prodlužuje o nepřítomnosti. Takže jestli budeš mít přes Vánoce např. neplacené volno/dovolenou, nebo bys měla jiné celodenní nepřítomnosti (nemoc, ošetřovné, celý den u lékaře…), tak o každý den takové nepřítomnosti se prodlouží zkušební doba taky o jeden den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
17.12.20 09:45
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 Děkuji moc, já si právě nebyla jistá a nikdo mi to taky nedokázal pořádně vysvětlit. Je to moje první smlouva :mrgreen:

A já ještě doplním, že zkušební doba se prodlužuje o dobu dovolené a celodenních překážek v práci (nemocenskou, ošetřování člena rodiny). Takže může skončit později než 2.2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat