Zkušené manželky poraďte - je to všude stejné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ellie94
Kecalka 246 příspěvků 27.03.18 17:56
Zkušené manželky poraďte - je to všude stejné?

Ahojky,
chtěla bych to tu odlehčit trochu méně depresivním tématem (t+ch je tu víc než dost). S partnerem spolu žijeme v jedné domácnosti více než 2 roky a i když je to už trochu lepší, stále mi příjde, že je jak malé dítě, i když je to už dospělý chlap :D Nemůžu ho naučit, že když něco krájí, tak má po sobě to nádobí umýt (nebo dát alespoŇ do dřezu). Že když nadrobí nebo něco vysype, tak by to po sobě měl uklidit. Jediné, co se mi povědlo, tak že se spinavé prádlo nedává kdekoliv na zem, ale do koupelny (a to ho dá pouze NA koš a ne DO koše - to by přece musel otevřít víko :D). Chci se zeptat zkušených žen, změní se to někdy? nebo je chlap takové vaše další dítě? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 27.03.18 18:00

@ellie94 NE :lol:

Martis83
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 27.03.18 18:02

Myslím, že nezmění. Pokud tyto návyky nemá vybudované již od své matky, tak toho změníš a naučíš velmi málo. Toť má zkušenost po devítiletém soužití :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46532 příspěvků 1 inzerát 27.03.18 18:02

Ne, nepřijde. Jsou věci, které jsme si museli vyjasnit a nastavit, aby fungoval. Jinde jsem zas já ustoupila a prostě neřešim, beru, že je chlap a je pod jeho rozlišovací schopnost řešit drobečky na stole aspol

Lenka002
Závislačka 4532 příspěvků 27.03.18 18:05

@ellie94

Po 20 letech se naučil obsluhovat kávovar, zapnout pračku (poté vyndá prádlo do umyvadla a dělá, že se ho už netýká :mrgreen: ) a trefí se do koše na špinavé prádlo.

Laiah
Nováček 10 příspěvků 27.03.18 18:05

Nezmeni. Me ten muj lepi zvykacky na zem, vedle postele 8o ale jinak je fajn, tak si nestezuju :D

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 27.03.18 18:05
@Martis83 píše:
Myslím, že nezmění. Pokud tyto návyky nemá vybudované již od své matky, tak toho změníš a naučíš velmi málo. Toť má zkušenost po devítiletém soužití :nevim:

Tak. Co nemá zažité, popřípadě co ženě nevadí opravdu tak extrémně, aby to usilovně řešila, to se podle mě nezmění nikdy.

alilauter
Kecalka 110 příspěvků 1 inzerát 27.03.18 18:07

Jo :) jen neberu, že je dítě ale, že je mu to jedno. Žil nějakou dobu sám a všechno zvládal jen ve svém čase. A ten je odlišný od mého. Občas bouchnu, že mi to štve, ale nic se nezmění. vypěstoval si diky tomu reflex, že když jsem naprdnuta- začne uklízet :lol: na druhou stranu, když ho požádám, aby něco udělal okolo domácnosti tak nemá problém.

lachtanice86
Závislačka 4997 příspěvků 27.03.18 18:07

Nezmění a díky bohu za mého muže, kterému takové věci říkat nemusím a dělá je automaticky.

ellie94
Kecalka 246 příspěvků 27.03.18 18:07

@Laiah Ty kráso, tak to bych ho zabila asi! :D a řekl ti proč to dělá? :D

Cuddy
Extra třída :D 14807 příspěvků 27.03.18 18:09

Vypisujes jen urcite veci, jak se chova v tech muzskych zalezitostech, typu oprava/servis auta, opravy v domacnosti apod? U nas muz patrne take neuklidi po sobe kuchyn, ale zase dela spoustu veci, ktere ja nedelam a ve kterych ja mam mezery.

Lenka_Hal
Závislačka 3813 příspěvků 27.03.18 18:10

Zmeni, ale chvili to potrva. Jako bez upozornovani to nepujde, sam na to teda urcite neprijde. Ale samozrejme perfektne poradnou osobu z nej neucinis :D, ale treba ponozky na zemi jsem uz nenasla mesice, pradlo dava do kose, nadobi uz taky umyje…ty drobky jsou porad :) Hlavne ho koriguj hezky, da se rict, ze za to nemuze :mrgreen:

ellie94
Kecalka 246 příspěvků 27.03.18 18:12

@Cuddy žijeme v bytě, byla tu jediná „oprava“ a to výměna žárovky - tu jsem zvládla sama, chlap byl tu dobu v zahraničí :) auto neopravuje, máme známého automechanika, tak to vozíme jemu. U nás v 1+ kk jsou opravdu jen „ženské“ práce :)

Lenka002
Závislačka 4532 příspěvků 27.03.18 18:13

@Cuddy

U nás třeba o auto se stará jen on, okna myje jen on ( abych nespadla ze štaflí, což se mi kdysi povedlo), a upřímně vydělává na dovolené u moře ( já taky, ale jako on ne).
Učí se s klukem fyziku, to bych nedala :mrgreen:.

Nela_M
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 27.03.18 18:17
@Laiah píše:
Nezmeni. Me ten muj lepi zvykacky na zem, vedle postele 8o ale jinak je fajn, tak si nestezuju :D

Můj je lepí na sloupky od postele… :zed: Jinak ne, nezmění se :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Africe: Běž do p*či, zuřil Renato. Štáb čekal drama a slzy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama