Zkušenost - AquaBabyClub

4856
15.7.08 16:24

Zkušenost - AquaBabyClub

Ahoj, vím, že poptávka po plavání kojenců je veliká, a firem, které je provozují už je taky poměrně dost. Chtěla bych se s vámi podělit o vlastní zkušenost, která vám třeba pomůže s výběrem firmy, u které polavání absolvujete.
Dva kurzy jsme s Barunkou absolvovaly u firmy AquaBabyClub.
První kurz na bazéně v Krči, kde zázemí bylo docela příjemné, ale některé z lektorek, kterých se nám během jednoho kurzu pár vystřídalo, byly opravdu zvláštní (co se jejich zápalu pro práci s dětma, jejich zájmu a volby aktivit během lekcí týče).
Jedna „suplující“ lektorka se nám líbila, proto jsme se na další kurz přesunuly na bazén do hotelu Panorama. Bazén moc pěkný, ale zázemí děs. Temná místnůstka se dvěma palandami, mezi kterými se taktak prošlo. Pokud se tam na lekci mělo připravit 7 mamin s dětmi, byla to síla. A to menluvím o tom, že se tam potkávaly maminy i z po sobě jdoucích lekcí. Co se lektorek týče, bylo to ještě horší. Ta, za kterou jsme se vlastně přesunuly, hned po druhé lekci zmizela a pak už se to střídalo (na 10 lekcí jsme měly 5 lektorek). Takže lekce probíhaly asi tak, že ten, kdo zrovna byl v bazéně se nás vyptával, co děti už dělaly, co je bavilo, co chceme dělat my … myslim, že to, aby si mezi sebou předávaly informace a postaraly se o to, aby kurz měl nějaký vývoj, je základ! Z některých lekcí jsme byly opravdu v rozpacích!
No a teď poslední věc … Baru byla nemocná (byly jsme i na pohotovosti), takže jsme dvě poslední lekce propásly. Řádně jsme se omluvily … ale protože to byly poslední lekce, podle podmínek kurzu jsme neměly žádnou možnost náhrady. S kontaktní osobou jsem se snažila nějak rozumně vykomunikovat náhradu (během prázdnin pořádají i jednotlivé lekce, takže bychom ani nikomu nezasahovali do běžícího kurzu), ale setkala jsem se pouze s velmi podivným přístupem (chodily mi podivné „automatické“ odpovědi hodinu po odeslání mého mailu, argument, měla jste se kouknout na web, lektorlky říkaly, že tu nebudu - říkat to mohly, my tam nebyly, protože jsme byly nemocné!!!!, …)no líčit, jak probíhala emailová komunikace by bylo na dlouho, prostě to bylo nepříjemné a závěr žádný.

No, potřebovala jsem se trošku vypovídat. Nejde mi snad ani o těch cca 500,–, o které jsme přišly, ale o ten fakt, že když je po něčem poptávka, nějak se ztrácí normální zájem a slušné chování k zákazníkovi. Na to, že jsem jim zaplatila už dva kurzy, čekala bych určitě trošku jiný přístup.

Jsem si jistá, že je tu spousta maminek, které s touto firmou mají dobrou zkušenost … ale já si musela ulevit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3329
15.7.08 22:21

Jé ahoj Moth, sice mimo téma, ale přijď někdy poreferovat, jak se s Barunou máte, hooodně dlouho jsi u nás nebyla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8373
16.7.08 00:22

No vida, tak ja s nimi mam docela podobnou zkusenost. :( Chodili jsme k nim na letni plavani do hotelu Panorama. Mely to byt jen 4 lekce v srpnu. Asi 15 minut z prvni hodiny jsme stravili v te mini-satne, protoze jsme ani nevedely, kudy jit do bazenu a lektorka se neobtezovala za nami prijit. O jejim stylu vyuky snad ani nema cenu mluvit, proste si tam „oddrncela“ par pisnicek, my jsme tam nejak pohybovali detmi, ze by nam cokoliv vysvetlila, to fakt neeee, zajem a zaujeti naprosto nulove. :?
Meli jsme dve lekce, pak nam rekli, ze se bazen bude rekonstruovat a ty dalsi dve lekce se budou nahrazovat. Proboha, at mi nerikaji, ze o te rekonstrukci se rozhodlo na posledni chvili! Kdyz planuji kurz na jeden mesic, v jehoz puli se ma bazen zavrit… Nastesti jsem nemela problem s vracenim penez, jen jsem se musela pripomenout.
Ta pani, ktera to organizuje, byla prijemna, ale nemela to moc pod kontrolou a nemela na to dost casu, cemuz odpovidaly i zpozdene reakce na maily (ovsem snazila se, odpovidala obvykle kolem jedne hodiny rano).

Od zari jsme presli do RC Ctyrlistek (tehdy jeste RC Amalka) v Petrovicich na Praze 10 a to bylo uplne o necem jinem. Pekne prostredi, velka herna, obcerstveni pro deti i pro maminky, bazen jen pro deti (a ne pro hotelove hosty), lekce se daji nahrazovat i dopredu, takze clovek neriskuje, ze ditko onemocni prave na ty posledni. A mezi lektorkami se dalo vybrat, ne ze by mi sedely vsechny. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.09 16:18

Zdravím,

chtěli jsme se do ABC do Panoramy přihlásit na letní kurz plavání, ale tahle diskuze nás trochu odrazuje. Proto se chci zeptat, jestli s nimi máte někdo čerstvější zkušenost, jestli se to tam třeba za ten rok nezměnilo.

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
uživatelka
21.5.11 23:52

Zkušenost - AquaBabyClub

S malou jsme využili voucheru na Slevomatu, byli jsme v bazénu v Krči v areálu školky. Musím pochválit lektorku, která se mi zdála dost zkušena a milá. Zázemí není nic moc, vybavení by mohlo být lepší a z hygieničtějších materiálů (koberce před vstupem do místností kde jsou vany, bazén a neustálé vlhko) když se jedná o tak malé děti, ale jak říkám žádnou závratnou sumu jsem za to nedala, takže mi to tolik nevadilo. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
28.9.11 22:09

Pozor na baby club Plaváček!

Připojuju jinou negativní zkušenost - s podobným pocitem: alespoň někde popsat to, co se nám stalo. Šlo o baby club Plaváček, kam jsme se přihlásili s naší mladší dcerkou.

Při srovnání se zkušeností s řadou dalších kursů plavání pro děti, které jsme navštěvovali se starším synem, jsou kursy Plaváčku JEDNOZNAČNĚ NEJHORŠÍ, až odstrašující. Naše výuka tam probíhala takto:

• deklarovaným cílem první hodiny byl „první ponor“. Z mého pohledu poněkud šílenost pro 6měsíční děti, které jsou v bazénu poprvé v životě,
  • brzy po úvodu začala lektorka děti skutečně nuceně potápět,
  • naprostá většina dětí kursu nesla tento přístup velmi špatně (brečely, byly v šoku), lektorka na to nedokázala nijak reagovat,
  • v podstatě nic jiného než potápění dětí na programu první hodiny nebylo.

Po takovéto první hodině jsme se vcelku pochopitelně z kursu odhlásili. Na rozdíl od ostatních škol, které obvykle nabízejí první hodinu zdarma „na odzkoušení“, Plaváček požaduje peníze předem. Při stornování kursu vám pak z částky strhnou

• 20 % storno poplatek (při ceně kursu cca 4 800,– Kč jde o 960,– Kč!)
  • úhradu navštívených hodin, tj. v našem případě i té první hodiny, se kterou jsme byli nespokojeni (370,– Kč)

Za zkušební první hodinu tak v podstatě Plaváčku zaplatíte NENÁVRATNĚ VÍCE NEŽ 1 300,– Kč!!!

Po celém zážitku z plavání a DALŠÍM zážitku při pokusu o dohodu (…neúspěšném, trvali na svém…) už jsem se nedivil, proč je na stránkách Plaváčku odkaz na neméně šílené kursy létání miminek…

Pokud uvažujete nad přihláškou do Plaváčku, doporučuji zvážit výše zmíněné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama