Zkušenost, když odstavíme a dáváte um, že se stále často budí?

23
16.2.20 17:42

Zkušenost když odstavíme a dáváte um, že se stále často budí?

Zdravím. Chci se zeptat. Kojím, malá bude mít rok. Spát jde v osm a budí se zhruba do pěti min co přijdu do ložnice a pak každou hodinku, hodinku a půl. Někdy i po půl hodině. Dudlík nechce, takže ji neosalim a fakt utesuju jen prsy. Když bych odstavila a zacla dávat UM, myslíte že by se stále budila každou chvíli? Máte někdo zkušenosti? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23618
16.2.20 17:55

A co jí dát do jejího pokoje? Třeba ji rušíte když se budí až když přijdeš. U nás to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
16.2.20 17:56

Ne, UM ti ji nedonuti spat lip :roll:
Prvni syn mi kojeny spal celou noc od porodnice, dalsi deti jsem nekojila a vstavali tak 1-2× za noc. Ale v roce uz teda na jidlo vubec. Chteli bud dudlika, nebo k nam do postele, nebo si hrat.

Edit: odeslala jsem jen pulku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22340
16.2.20 17:59

Já myslím, že to buzení nebude hladem, ale buď žízeň, nebo neumí jinak usnout, nebo prostě potřebuje přítomnost, nebo dudlat..U nás je to stejné. Ale počkám jestli to není jen takové období ( měl ho prostřední kolem 1 roku, potom se nebudil tak často). Na noční odstavení ještě nejsem připravená. Ale um jsem v noci dětem nikdy nenabízela. Jen vodu na žízeň. Jeden v noci pít chtěl a druhý ne. Jak to bude se třetím ještě nevím, ale um nechci dávat vůbec. Takže ani v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
16.2.20 18:03

Jo ona spi s vama v loznici? Tak to bych odbourala jako prvni. Muze ji to fakt budit. Mame 3deti v jednom pokojicku a fakt se obcas budí navzájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama