Zkušenost - látkové pleny Pop-in, Babyidea, Ellas House

69
23.10.11 19:18

Zkušenost - látkové pleny Pop-in...Babyidea...Ella's h

Ahoj,
chtěla bych se Vás zeptat jestli máte někdo zkušenost s lát. pleny co Pop-in…Bodyidea…Ella's house…! Budu vděčná za každou kladnou i nekladnou odpovět…
DĚKUJI MOC…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3025
23.10.11 19:27

Mám Pop-in a jsem spokojená, vydrží až tři hodiny, zatím mi ani jednou neprotekly a to i novorozenecké srajdy, malýho nikde netlačí, pěkně těsní kolem nožiček, sucháč dobře drží a při praní se dá zapnout, aby netrhal ostatní plenky. Nakoupila jsem 5 plen a dalších 6vnitřků, takže když se zadaří a zašpiní se jen vkladací plenky, vepnu čistou :palec: Negativem bych viděla, že po prání žmolkovatí, už nejsou tak pěkný, nemají vzory, vkladací plenky už jsou hrubší a nedělají malinkej zadeček. Takže je mám na doma.
Plenky Babyidea mám pouze na noc a vkladačky stejné značky a oboje je supersavé :palec: Taky nejsou uplně repre, hrubnou a z malýho dělaj trochu Ferdu mravence, ale na noc je mi to jedno, protože vydrží 10hodin. Na ně ale potřebuješ svrchňáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
23.10.11 19:30

Mám babyidea bamboo extra, používám jako noční plenku s prefoldem od BI a je to opravdu megasavé! Super, ale dělají větší zadek, dítě leží jak přejeté, ne každému to vyhovuje…pak mám ještě kapsovku a nemůžu si stěžovat,vycpávám vv anavou..někdo ale říká, že mu protéká, tak asi záleží na miminu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68211
23.10.11 19:30

Já mám jak babyidea tak ella's jako noční a spokojenost, tedy ty ella's mi přijdou ještě lepší než babyidea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
23.10.11 19:38

mam pop in- tu sadu 10ks a som s nimi velmi spokojna. nemaju sice vzor, ale pod oblecko je to lepsie, nic nepresvita a su univerzalne pre chlapceka aj pre dievcatko. na paradu mam itty bitty :lol:

mam k nim aj nocne vkladacky, v pohode malemu vydrzia celu noc- 12 hodin. a to pije niekedy aj dva krat v noci.

medzi nozickami su pomerne stihle a ako pise janisska nikdy mi nepretiekli, ani u novorodeneckych kakaniciek, kde pri jednorazovke to mal az na chrbte :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55538
23.10.11 20:09

Ellas house nemám zkušenosti. Baby Idea má nejlepší vkládačky - z babmusového fleesu. Tím prefoldem (nebo twoofoldem) jdevycpat jakákoli kalhotková plenka a slouží pak jako noční supersavá.

Pop IN - mě tedy vůbec nevyhovuje. Nemají variantu na patentky, sucháč mi přijde tuhá a tlačí na bříško. Jsou škaredé. Savost žádný zázrak (možná pro menší dítě OK, ale 18m dítěti mi nestačili ani na jedno čurání). Z plenek podobného typu mi už přijdou lepší IttiBitti. Jsou hezčí, štíhlejší, na patentky a savější. Jediná nevhoda je těsnění kadění (mě ale děti kadí na nočník).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
23.10.11 20:17

já nevím já rok a něco jedu v Anavy a šijeme dětem a jsem nej nej :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
23.10.11 20:30

za mě pop-in nebrat. Měla jsem jednu a

1. když byl malý, neseděla
  2. od cca půl roku už seděla, ale nestíhala sát

kromě toho žmolkujou a nejsou hezké.

na druhou stranu nikdy neprotekly.

koukni na recenze na http://achdarek.webnode.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.11 14:55

Já mám dobrou zkušenost se všema třema značkama. Všeobecně vím, že je mamky mají hodně v oblibě, nejvíce určitě Ella´s House. Pop-inky mají samozřejmě tu výhodu, že se na ně nemusí používat svrchní kalhotky a mě osobně jsou příjemné svým materiálem. Nejsou to ty klasické gumáky, nejlíp bych to asi přirovnala k Imse Vimse kalhotkám organic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13375
16.11.11 21:06

Já co slýchám,tak pop-in jsou často brzy malé,nevydrží do konce plenkování. Byby Idea nesnáším 8-) Malá se budila ze spaní,nemohla se hýbat,jak jsou obrovské,gumičky kolem nožiček děs a hrůza,jsou tvrdé,nepoddajné,dělají otlaky.
Jsou megasavé,ale to mě nedonutí koupit další. Mám naštěstí jednu.
Ellas nemám vyzkoušenou.

Za mě Anavy a Tots Bots! :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
27.4.13 13:45

Vím, že je to stará diskuze, ale abych nezakládala novou: chci používat látkové plenky, včera mi dorazily ellas house - denní a noční plena. A chtěla jsem se zeptat maminek, co je používají, jak jsou s nimi spokojené v létě??? Když plenky dorazily, tak mě překvapilo z jak teplého - silného materiálu jsou. Není v tom mimčům v létě vedro??? Zatím jsem si vyhlídla pár značek a od těch kupuji po jedné, co pak mimču bude hezky sedět, pořídíme sadu…Už mám objednané i Pop-in, ale zatím nemohu srovnávat. Ještě nedorazily. Za všechny zkušenosti předem moc děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
27.4.13 13:45

Vím, že je to stará diskuze, ale abych nezakládala novou: chci používat látkové plenky, včera mi dorazily ellas house - denní a noční plena. A chtěla jsem se zeptat maminek, co je používají, jak jsou s nimi spokojené v létě??? Když plenky dorazily, tak mě překvapilo z jak teplého - silného materiálu jsou. Není v tom mimčům v létě vedro??? Zatím jsem si vyhlídla pár značek a od těch kupuji po jedné, co pak mimču bude hezky sedět, pořídíme sadu…Už mám objednané i Pop-in, ale zatím nemohu srovnávat. Ještě nedorazily. Za všechny zkušenosti předem moc děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
na_chvilku
16.5.13 14:53

@suzancha o to ze bude vedro by som sa moc nebala. skor mi pri ellas vadi ze su strasne tvrde. mala sa sice nestazovala a navadilo jej to, ale predsa len to nie je cista bavlna. ale zato perfektne saju. ja mam sadu ella a pop-in, potom jednoduche frote pleny od imsevimse. teraz ma mala pol roka a musim dokupovat dalsie, pretoze prave tie ellas su len do 7kg.
neodporucam AIO Totsbots ani AIO anavy, casto prevlhnu okolo noziciek (anavy su ale lepsie).
naopak moje najoblubenejsie su teraz jednovelikostni Anavy (aj ich svrchne kalhotky su fajn)

• Nahlásit
  • Citovat
18169
5.8.13 11:09

Od Ella´s House mám PUL svrchňáky a tedy moc nesedí, používám je ze všech nejméně. Mají takové divně ohnuté gumičky, když je přitáhnu, mimino tlačí, když je nechám volné, nesedí okolo nožiček. Celkově mi přijde, že se hodí asi spíš na kalhotky, ne na čtverce.

Od Pop-in mám jednovelikostní All-in-One a celkem spokojenost, seděla i hodně malému novorozenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama