Zkušenost - může se člověk změnit?

Anonymní
30.5.16 13:12

Zkušenost- může se člověk změnit?

Dobré poledne, omlouvám se za anonym, ale je to choulostivé téma :( jsem od partnera rok a půl, čas jsme spolu trávili téměř od dětství, pak ale přišly opakované nevěry z jeho strany a jednoho dne jsem to ukončila, protože jsem se dál již trápit nemohla. Teď, se po tak dlouhé době vrátil, kontaktovat se mě snažil již několikrát, ale poprvé jsem mu dala šanci se mnou mluvit. Tehda si pár dní po našem rozchodu našel jinou a s ní teď žije, vysvětlil mi to tak, že nemá kam jít, nájem sám neutáhne, má nové zaměstnání, proto žije po jejím boku. Pořád mi říká, jak se opravdu změnil, že nepodvádí, že by se chtěl vrátit a vše bude jiné, ať mu šanci dám. Je hrozné, jak moc mi chyběl, vždy jsem si s ním měla co říct, svádí mě to k tomu, tomu uvěřit. Má někdo z Vás zkušenost, že se takový člověk změnil? Mohl si opravdu uvědomit co ztratil :roll:? sobecky se přiznám, že mám nyní taky vztah, partnera se kterým žiju, ale ve vztahu mi chybí vášeň, ten pocit sdílení co jsem měla s bývalým, na druhou stranu mám k nynějšímu partnerovi důvěru, oporu, spolehlivost. Rozhoduji se co dál, bolí mě to, nechci nikomu ublížit, ale zamilovaná jsem do bývalého partnera, nyní jsem ve vztahu spíše z rozumu, přítel je jako hodný brácha, kterému důvěřuji, což je hrozné říct :,( ale je hodně náladový a já to těžce nesu, nikdy jsem si s ním tak nerozumněla, jako s bývalým… zase když partnera opustím, bojím se, že mi bývalý opět ublíží a já budu litovat, že jsem si nevážila toho, co jsem měla
Nebyl někdo v podobné situaci? Jak toto vyřešit? Nového partnera si hledat nechci, tady tyto dva mám ve svém životě k srdci velice blízko

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
30.5.16 13:17

Ne, nezmění se.. jen jak se říká - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.. ostatně píšeš, že žije s přítelkyní, dělá na Tebe oči.. až bude případně žít s Tebou, bude jiné vyprávět stejnou pohádku, jak teď Tobě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925

Nemá kam jít a sám nic neutáhne? A to si ho chceš pověsit na nohu jako kouli, aby se na tobě přiživoval? Já ti nevím, já bych do toho asi nešla… Netvrdím, že se člověk nemůže změnit, ale chlap, kterej je se ženskou jen proto, protože není schopnej se postavit na vlastní nohy a sám se o sebe postarat, pro mě není chlap, a už jen z toho důvodu bych ho nechtěla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085

Ahojky, lidi se nemění…v jádru zustáváme porad stejnými…To, jestli te bude podvádet nebo nebude, ti nikdo neřekne. POvahove se určite nezmenil, je ale možné, že treba dozrál a tu potrebu hledat si milenky už mit nebude…Těžko říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910

Myslím, že tvůj současný partner si to nezaslouží, ale k bývalému bych taky nevracela, bude ti to dělat po čase dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4271
30.5.16 13:19

Zůstala bych s tímto partnerem, důvěra, opora je ve vztahu to nejdůležitější. Nedej na medové řeči, sama píšeš, že nemá kam jít…
Myslím, že ví, že tě utáhne na vařené nudli, tak to zkouší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 13:26

Nezmění.
Ale obávám se, že na to budeš muset přijít sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.5.16 13:28

Varovna kontrolka blika hlavne u toho „nema kam jit, sam najem neutahne“. coz mi zni jako, ze tu svoji partnerku uz nechce a jedina jeho jina moznost je nakvartyrovat se zpatky k tobe. :nevim:
je mozne, ze bude sekat dobrotu, treba si nabil usta, o neco zestarnul a chce mit sve jiste. ale i kdyby to tak bylo - uvedomujes si, z e vas vztah uz proste nikdy nebude jako driv? ty vzpominas na to, co bylo, ale to se nevrati, i kdyby te uz nepodvedl. slepovany hrnek, uz je vzdycky slepovany hrnek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14185
30.5.16 13:29
@Anonymní píše:
Dobré poledne, omlouvám se za anonym, ale je to choulostivé téma :( jsem od partnera rok a půl, čas jsme spolu trávili téměř od dětství, pak ale přišly opakované nevěry z jeho strany a jednoho dne jsem to ukončila, protože jsem se dál již trápit nemohla. Teď, se po tak dlouhé době vrátil, kontaktovat se mě snažil již několikrát, ale poprvé jsem mu dala šanci se mnou mluvit. Tehda si pár dní po našem rozchodu našel jinou a s ní teď žije, vysvětlil mi to tak, že nemá kam jít, nájem sám neutáhne, má nové zaměstnání, proto žije po jejím boku. Pořád mi říká, jak se opravdu změnil, že nepodvádí, že by se chtěl vrátit a vše bude jiné, ať mu šanci dám. Je hrozné, jak moc mi chyběl, vždy jsem si s ním měla co říct, svádí mě to k tomu, tomu uvěřit. Má někdo z Vás zkušenost, že se takový člověk změnil? Mohl si opravdu uvědomit co ztratil :roll:? sobecky se přiznám, že mám nyní taky vztah, partnera se kterým žiju, ale ve vztahu mi chybí vášeň, ten pocit sdílení co jsem měla s bývalým, na druhou stranu mám k nynějšímu partnerovi důvěru, oporu, spolehlivost. Rozhoduji se co dál, bolí mě to, nechci nikomu ublížit, ale zamilovaná jsem do bývalého partnera, nyní jsem ve vztahu spíše z rozumu, přítel je jako hodný brácha, kterému důvěřuji, což je hrozné říct :,( ale je hodně náladový a já to těžce nesu, nikdy jsem si s ním tak nerozumněla, jako s bývalým… zase když partnera opustím, bojím se, že mi bývalý opět ublíží a já budu litovat, že jsem si nevážila toho, co jsem měla
Nebyl někdo v podobné situaci? Jak toto vyřešit? Nového partnera si hledat nechci, tady tyto dva mám ve svém životě k srdci velice blízko

jestli ti v hlavě nebliká varovný alarm, tak se k sobě vraťte, nikoho lepšího si asi nezasloužíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28046
30.5.16 13:31

Kecá, stejně jako když chlap vykládá milence, že je doma nešťastný a že má před rozvodem, jenom aby ji dostal, kam chce - do postele. Tohle je stejné - on s ní žije jenom proto, že by sám neutáhl nájem? tak to je výborná anekdota a jestli mu to věříš, tak potěš koště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
30.5.16 13:33

Rika, ze nepodvadi, ze se zmenil. Zajimalo by me, jak by to hodnotila jeho soucasna pritelkyne, kdyby se dozvedela, co ti vypravi.
Takze uz jen z tohoto pohledu se tedy moc nezmenil.
Lide se mohou menit, mam zkusenost, ze ano a k tomu dobremu. Jenze to musi chtit sami a byt o tom presvedceni tak, ze se ke svemu staremu ja nebudou uz vracet.
Ale to mi na tveho ex podle popisu ted moc nesedi. Jak je psano vyse-je to jen na tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 13:37

Nepodvadi? A co dělá svoji přítelkyni, kdyz ti kuká takové kraviny do hlavy? Nezměnil se, tohle je toho jasným důkazem.

• Citovat
  • Upravit
14185
30.5.16 13:39
@Judithkaj píše:
Nepodvadi? A co dělá svoji přítelkyni, kdyz ti kuká takové kraviny do hlavy? Nezměnil se, tohle je toho jasným důkazem.

ale ty to nechápeš, to je proto, že není s aktuální přítelkyní šťastný, až bude zpět u zakladatelky, tak nalezne to pravé štěstí a pak už konečně bude jiným člověkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 13:46
@pohledzdruhestrany píše:
ale ty to nechápeš, to je proto, že není s aktuální přítelkyní šťastný, až bude zpět u zakladatelky, tak nalezne to pravé štěstí a pak už konečně bude jiným člověkem

A jo vlastně. Ja hloupá to nedomyslela. Tak to by si ho zakladatelka mohla rovnou vzít třeba.. :D

• Citovat
  • Upravit
14185
30.5.16 13:48
@Judithkaj píše:
A jo vlastně. Ja hloupá to nedomyslela. Tak to by si ho zakladatelka mohla rovnou vzít třeba.. :D

a samozřejmě hned začít plánovat bejbátko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama