Zkušenost náhradních matek po letech po procesu po psych. stránce

1
13.2.21 18:33

zkušenost náhradních matek po letech po procesu po psych.stránce

Dobrý den, máte některá zkušenost jako náhradní matka rok a více po procesu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3028
13.2.21 19:18

@Davisss s timhle se ti určitě někdo bude svěřovat tady :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19459
13.2.21 19:44
@JOHNDENVER píše:
@Davisss s timhle se ti určitě někdo bude svěřovat tady :roll:

dá se svěřit i anonymně, na intimní informace je zde anonymita určená, akorát že některé to zneužívají na úplné marginality

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3028
13.2.21 21:00

@stinga no tak téhle anonymitě bych moc nevěřila. Resp. takovou informaci si každý normální člověk nechá pro sebe. A naopak každý primitiv tu na sebe vyblamcá kde co všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
13.2.21 21:50

Já osobně ne, ale mam v okolí známou a zvládla to naprosto v pohodě, prostě odnosila, porodila, vzala prachy a tim to pro ni skončilo. Vubec si s tim neláme hlavu, prostě jako kdyby prodala nějakou věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8335
16.2.21 09:13
@JOHNDENVER píše:
@stinga no tak téhle anonymitě bych moc nevěřila. Resp. takovou informaci si každý normální člověk nechá pro sebe. A naopak každý primitiv tu na sebe vyblamcá kde co všechno

Ten kdo je spíš s tou svojí situaci vyrovnaný, nemá problém o tom mluvit ;) spíš takhle bych to viděla.. nemusí jít hned o „primitiva“..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 13:14

@Skaiqy nemyslela jsem konkrétně tohle, ale obecně všechno, co jsou na sebe schopní někteří jedinci vykecat, práci, kde bydlí, příjmy, fotky dětí atd

• Citovat
  • Nahlásit
8335
18.2.21 07:40
@Anonymní píše:
@Skaiqy nemyslela jsem konkrétně tohle, ale obecně všechno, co jsou na sebe schopní někteří jedinci vykecat, práci, kde bydlí, příjmy, fotky dětí atd

To je jejich osobní věc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3028
18.2.21 08:31
@Skaiqy píše:
To je jejich osobní věc..

To nepopírám, ale ty to nechápeš, nebo nechceš pochopit, co jsem tady psala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8335
18.2.21 14:37
@JOHNDENVER píše:
To nepopírám, ale ty to nechápeš, nebo nechceš pochopit, co jsem tady psala :nevim:

Spíš mám jiný názor který se neshoduje s tvým ;) akceptuji tvůj, ty můj ne takže debatu končím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3028
18.2.21 22:09

@Skaiqy napodobne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu