Zkušenost - ogtt Brno Bohunice nebo Obilní trh

Anonymní
10.11.20 09:28

Zkušenost - ogtt Brno Bohunice nebo Obilní trh

Holky, prosím vás o zkušenost, jak probíhá test na těhotenskou cukrovku v Brně Bohunicích nebo na Obilním trhu? Konkrétně by mě hlavně zajímalo, za jak dlouho mají vyhodnocené výsledky krve z prvního odběru, než vám dají vypít glukózu? A jak je to tam s čekáním - sedí tam odděleně jen těhotné holky, nebo se tam míchají s jinými lidmi? Jde mi hlavně teďka o bezpečnost v téhle šíleně době, kdy čím méně lidí, tím lépe. :) Moc děkuji za jakoukoliv zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.20 09:29

A ještě, prosím, jestli se objednává předem, nebo tam prostě přijdete v nějaký den ráno bez objednání? Moc děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit
629
10.11.20 09:51

Já jsem teda byla v medille, v sedm příchod a odběr, v osm pití, v devět a v deset druhý náběr. Myslím si, že ten průběh bude všude přibližně stejný. V medille je místnost jen pro ty těhule s šesti postelema, tam se natáhnou a čtou si nebo surfujou. Ale jak je to v nemocnici (nebo předpokládám, že jdeš přímo do nemocnice), to nevím. A osobně bych tam teda zavolala a objednala se. Radši bych volala zbytečně než chodila zbytečně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
10.11.20 09:52

Byla jsem v Bohunicích 2× (2 těhotenství), nepotkala jsem se tam skoro s nikým krom personálu. A to nebyla corona, takže myslím, že teď to nebude nijak nebezpečné.
Objednávání dopředu si už nepamatuju, ale zavolej si tam, to snadno zjistíš. Jestli objednat nebo bez. Možná kvůli situaci to bude na objednání.
Myslím, že glukózu mi dali vypít hned, že se předtím odběr nedělal.
Glukózu jsem si musela s sebou přinést - dostaneš dole v lékárně (přímo pod gyndou), mají to tam nachystaný.
Tenkrát nebyla corona, ale byla v brně epidemie žloutenky - na wc nebylo mýdlo a na chodbách byly všechny dávkovače dezinfekce prázdné. Snad na to teď víc dbají, ale pro jistotu si vem do kabelky nějakou svou. Pamatuju si, že mě to tenkrát dost překvapilo, že ve špitále - kde bych to fakt nečekala - byly všechny dezinfekce prázdné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
10.11.20 09:54

Tak ještě dodám, že místnost tam nebyla žádná, seděla jsem na chodbě nebo se lehce procházela.
A s objednáním souhlas - určitě zavolat dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 10:59

@Kolicek95 @Whitedog Holky, moc vám děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama