Zkušenost - pojištění mobilu proti odcizení /rozbití

1796
22.10.20 12:46

Zkušenost - pojištění mobilu proti odcizení /rozbití

Ahoj,
máte prosím zkušenost při reklamaci mobilu, který byl odcizen/rozbit a vy jste k němu měli přikoupené potřebné pojištění?
Chceme k Vánocům koupit členu rodiny jako dárek mobil - na naše poměry dražší. Moc recenzí za poslední dva roky se mi nedaří najít a když, tak spíš negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60878
22.10.20 12:54

V pohodě, proplatili poměrnou část mobilu, takze good :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6335
22.10.20 13:16

Zatím všechna pojištění drobné elektroniky, na která jsem narazila nebyla pro mě výhodná. Musíte si pořádně přečíst podmínky pojištění (některé smlouvy jsem četla přes dvě hodiny a to jsem rychlý čtenář s orientací v základní pojišťovnické terminologii). Co je nejdůležitější je k telefonu koupit kvalitní ochranné pouzdro a ochranné sklo na displej. Nejlepší zkušenost mám s knihovým pouzdrem, které má uvnitř silikonovou manžetu (pokud budete mít zájem ozvěte se mi do SZ a napíšu vám eshop, kde jsem pouzdro a ochranné sklo kupovala) to v kombinaci s ochranou displeje, občas vám telefon vypadne z ruky když je pouzdro otevřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
23.10.20 17:22

Děkuju za info, mě šlo spíš o první nástřel. Naštěstí se v té terminologii pojistných smluv docela význam, ale osobní zkušenost s vyřízením je pro mne ještě důležitější :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
24.10.20 11:38

Prohledej archiv Černých ovcí. Byla o tom reportáž. Klasický výsledek. Plnění pojišťovny je chybou v pojistných výlukách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama