Zkušenost s agenturou Abzakovo

Anonymní
30.11.20 16:42

Zkušenost s agenturou Abzakovo

Hezký podvečer, naskytla se mi možnost jít pracovat brigádně pod agenturu Abzakovovo, doplňování zboží v Tescu. Má s touto agenturou některá z Vás zkušenost? Za odpovědi moc děkuji, přeji klidný podvečer. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
30.11.20 16:52
@Anonymní píše:
Hezký podvečer, naskytla se mi možnost jít pracovat brigádně pod agenturu Abzakovovo, doplňování zboží v Tescu. Má s touto agenturou některá z Vás zkušenost? Za odpovědi moc děkuji, přeji klidný podvečer. :kytka:

Levná agentura, berou Úkáčka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 16:56

Děkuji, je to z nouze aspoň na přechodnou dobu

• Citovat
  • Nahlásit
247
30.11.20 17:05
@Anonymní píše:
Děkuji, je to z nouze aspoň na přechodnou dobu

Jojo. Já nemám nic proti té agentuře ani proti Ukrajincům. Jen mi vadí, když nás nevezmou do práce, protože jim dají půlku platu, než nám, a pro nás místní to není k uživení, protože radši vezmou je.
Dost se divím, že vás vzali, když dávají přednost jim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12909
30.11.20 17:16
@Honza1976 píše:
Jojo. Já nemám nic proti té agentuře ani proti Ukrajincům. Jen mi vadí, když nás nevezmou do práce, protože jim dají půlku platu, než nám, a pro nás místní to není k uživení, protože radši vezmou je.
Dost se divím, že vás vzali, když dávají přednost jim.

Nezáleží, jestli je pracovník Ukrajinec, Čech nebo eskymák. Pro ně je důležité, že bude pracovat za polovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
30.11.20 17:19

Jaký je vlastně důvod jít pracovat přes agenturu, pokud nepotřebuje člověk povolení a nemá jazykovou bariéru? Tesco bere jenom agenturní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
30.11.20 17:31
@Prof. Farnsworth píše:
Nezáleží, jestli je pracovník Ukrajinec, Čech nebo eskymák. Pro ně je důležité, že bude pracovat za polovinu.

No právě. dělají z nás kre-tény, Britové nenažraní.
Tesco, a berou kohokoliv, ale musí ze sebe nechat udělat hadr na podlahu. Zcela dobrovolně, v rámci naprosto neprofesionálně napsané pracovně - otrocky - feudální smlouvy.
Máme tady pěkné haj-zly na trhu práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12909
30.11.20 17:38
@Honza1976 píše:
No právě. dělají z nás kre-tény, Britové nenažraní.
Tesco, a berou kohokoliv, ale musí ze sebe nechat udělat hadr na podlahu. Zcela dobrovolně, v rámci naprosto neprofesionálně napsané pracovně - otrocky - feudální smlouvy.
Máme tady pěkné haj-zly na trhu práce.

Smlouvu uzavírají dvě strany. Je jen na každém, zda ji podepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 18:11

Chtějí po mně ofotit a poslat občanku, zdravoťák, nevím zda to udělat
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 18:35

Vyplňovala jsem dotazník a čekala jsem 14 dnů, dnes mi řekli že Tesco má plný stav zaměstnanců, a jedině přes agenturu Abzakovo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat