Zkušenost s anorexii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 17:07
Zkušenost s anorexii

Dobrý večer, nemá tady někdo zkušenost s anorexii komu bych mohla napsat? Děkuji moc a pěkný vecer

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 02.08.19 17:23
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34896 příspěvků 02.08.19 17:30

Zkus kouknout na tyto diskuze , zkušeností tam bude určitě hodně. Případně napiš do této poradny o výživě nebo této psychologické poradny . Klidně se víc anonymně rozepiš i do této diskuze, z dotazu není patrné, co konkrétně řešíš. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 17:33

Děkuji moc. Připadám si tlusta i když okolí tvrdi opak nemam se ráda. Nechci jist. Ted se mi povedlo přibrat ale proste si nepripadam dobre

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34896 příspěvků 02.08.19 17:37
@Anonymní píše:
Děkuji moc. Připadám si tlusta i když okolí tvrdi opak nemam se ráda. Nechci jist. Ted se mi povedlo přibrat ale proste si nepripadam dobre

Zkus vyhledat nějakého terapeuta, který se tím zabývá. Pokud to nedokážeš zvládnout sama a s pomocí svých blízkých, není se za co stydět. Terapeut ti pomůže nejlépe, probere s tebou důkladně, jak na tom jsi a budeš na sobě pracovat. Určitě nemá smysl se trápit a škodit svému zdraví, je dobře, že jsi to začala řešit, tak se toho neboj. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 17:41

@Tiger-lily chodim k psychologovi a psychiatrovi ale ne kvůli tomuto problému… bojim se o tom mluvit

BublinaL
Stálice 90 příspěvků 02.08.19 17:50

Máš instagram? Najdi si Aneta synková. Dostala se z anorexie a hezky o tom píše blog i příspěvky. Když jí napíšeš určitě ti ráda pomůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:03

@BublinaL dekujii

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 02.08.19 18:21
@Anonymní píše:
@Tiger-lily chodim k psychologovi a psychiatrovi ale ne kvůli tomuto problému… bojim se o tom mluvit

tak najdi odvahu a začni o tom mluvit - ten strach, co ti brání mluvit je právě Porucha, co se chce udržet u moci. A nejde ji o nic jiného, než úplně ukrást tvůj život…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:31

@Ou asi nic jiného mi nezbyde. Bohužel, i tak děkuji

Váš příspěvek
Reklama