Zkušenost s anovulačnímy cykly?

Anonymní
19.12.19 23:26

Zkušenost s anovulačnímy cykly?

Ahojky, máte někdo zkušenosti s anovulačnímy cykly? Už 5. Měsíc se snažíme o miminko. Ovulaci jsem na sobě nikdy nepociťovala, tak jsem si zkusila, jen tak pro zajímavost udělat ovulační test, a ono nic. Zkusila jsem víc značek od 8DC ( cyklus mám 26-27 dní) a žádný mi už popáté nevyšel nikdy pozitivní. Myslíte že je to důvod po novém roce navštívit Dr. a řešit to? Nebo ještě počkat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2137
19.12.19 23:40

Jdi k dr. Na utz uvidi zda ti probehla, nebo probehne ovulace. Pak to muzes resit nejak, takhle spekulujes a vlastne nevis. Muzes merit bazalni teplotu, ale to me teda extra netahlo.. At se brzy dockas, hdne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
20.12.19 01:04

Pro povzbuzení: Já mám tedy delší cykly (35dnů i více), ale taky jsem na sobě nikdy ovulaci nepocítila, ovulační test jsem nikdy neměla pozitivní. A přesto mám dvě děti, přirozeně :mrgreen:.

Návštěvou lékaře nic nezkazíš a asi i záleží, jak moc vás tlačí čas, jestli to budete chtít už řešit, nebo tomu dáte ještě čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 10:19

Děkuji, povzbudí to :). Čas nás tak úplně netlačí, ale v práci mě to strašně štve, mám sto chutí odejít, ale je to nerozumné :(
Myslíte že mě Dr. Nevyhodí když mu řeknu že se snažíme,,jen" 5 měsíců? Kdybych přišla někdy v čase před ovulací, tak by mi snad ultrazvuk udělat mohl :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.12.19 13:57

@Monička43

Zkusila bych bazalni teplotu. Pokud mas cykly 26-27 a pravidelne nejspis ovulaci mas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama