Zkušenost s Babybjørn houpatkem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 01.11.18 17:08
Zkusenost s Babybjørn houpatkem

Ahoj premyslim jestli je treba houpatko/lehatko nutno poridit jeste pred narozenim mininka? a jestli nekdo mate zkusenosti prave s timhle? spokojeni? :mavam:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3014 příspěvků 01.11.18 17:12

@Tulipankaa já jsem třeba kupovala houpátko z druhé ruky, využila jsem ho ca tři měsíce. Když byl úplně malinký , nechtěla jsem ho dávat do polosedu, v lehu se mu tam nelíbilo a kvůli zádům raději na dece. A potom, co ho malý v 7 měsících překlopil, když v něm seděl, šlo do sklepa. Možná, když by to bylo to vibrační a hrací, tak se v tom dítěti může líbit…

Pocahonta
Kecalka 284 příspěvků 01.11.18 22:09

Já lehátko kupovala až po porodu, syn v něm byl jen na jídlo a dceru jsem v něm párkrát uspávala…
Jinak co se týče ohledně toho konkrétního lehátka na fotce - málo muziky za opravdu hodně peněz…

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 02.11.18 05:23

@Pocahonta @Aduš8 dekuji devcata :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >