Zkušenost s Babybjørn houpatkem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 01.11.18 17:08
Zkusenost s Babybjørn houpatkem

Ahoj premyslim jestli je treba houpatko/lehatko nutno poridit jeste pred narozenim mininka? a jestli nekdo mate zkusenosti prave s timhle? spokojeni? :mavam:

Reakce:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 01.11.18 17:12

@Tulipankaa já jsem třeba kupovala houpátko z druhé ruky, využila jsem ho ca tři měsíce. Když byl úplně malinký , nechtěla jsem ho dávat do polosedu, v lehu se mu tam nelíbilo a kvůli zádům raději na dece. A potom, co ho malý v 7 měsících překlopil, když v něm seděl, šlo do sklepa. Možná, když by to bylo to vibrační a hrací, tak se v tom dítěti může líbit…

Pocahonta
Kecalka 215 příspěvků 01.11.18 22:09

Já lehátko kupovala až po porodu, syn v něm byl jen na jídlo a dceru jsem v něm párkrát uspávala…
Jinak co se týče ohledně toho konkrétního lehátka na fotce - málo muziky za opravdu hodně peněz…

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 02.11.18 05:23

@Pocahonta @Aduš8 dekuji devcata :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >