Zkušenost s dětskou chirurgií na Bulovce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verýsek82
Nováček 3 příspěvky 07.01.19 09:15
Zkušenost s dětskou chirurgií na Bulovce

Ahoj, zajímalo by mě zda máte někdo aktuální zkušenost s dětskou chirurgií na Bulovce. Čtyřletá dcera tam má podstoupit cystoskopii a kalibraci ur. Tak nevím zda spíš nevyzkoušet Motol.
Děkuji předem za jakoukoliv zkušenost z poslední doby.

Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 07.01.19 09:18

Dítě tam bylo na operaci. Kromě jídla a prostředí vše ok.

ugluk
Hvězda diskuse 47369 příspěvků 07.01.19 09:46

Mám zkušenost jen s chirurgickýma ambulancema. Po pěti bezradných doktorech jinde se tam konečně našel někdo, kdo dceři zjistil přesnou diagnózu. Jinak obecně nemocnice je stará a je to na ní vidět.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:00

Já mám tedy zkušenost jen jednu, bylo to dětské chíře a tedy zkušenost otřesná, volila bych raději Motol.

Verýsek82
Nováček 3 příspěvky 07.01.19 10:01

Děkuju, mám podobnou zkušenost, ale zdá se že jsme se konečně přiblížili řešení díky paní doktorce v ambulanci. Jen mám respekt z té hospitalize a zákroku. Byli jsme už v Mladé Boleslavi a tam nebyla ta zkušenost nejlepší. JE to vše o lidech a hlavně, aby pomohli.

Verýsek82
Nováček 3 příspěvky 07.01.19 10:18

Promiňte trochu zmatek v reakci, ale zatím se tu rozkoukávám. Můžu se zeptat ShadowDancer co se stalo? Jestli to bylo personálem a lékaři, nebo to bylo celkově špatně i se zákrokem?

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:34
@Verýsek82 píše:
Promiňte trochu zmatek v reakci, ale zatím se tu rozkoukávám. Můžu se zeptat ShadowDancer co se stalo? Jestli to bylo personálem a lékaři, nebo to bylo celkově špatně i se zákrokem?

No :lol: je to pro mě citlivé, tak napíšu sz.

Váš příspěvek
Reklama