Zkušenost s eshopem Wish

Napsat příspěvek
11878
25.2.19 20:51

@Motorkar18 Já bydlím v Praze a pošťačka k nám chodí pořád ta jedna a známe se, nikdy jsem neměla problém, buď to narve do schránky, nebo za mnou vyběhne, zda jsem doma a nebo je natolik ochotná, že zkusí po cestě mojí babičku, zda je v práci ;)
Ale ve tvém případě bych si stěžovala, vyfotila to a šla se stížností na poštu.. to ti může kdokoliv vzít a nedokážeš to 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.19 20:58
@lucynka25 píše:
@Motorkar18 Já bydlím v Praze a pošťačka k nám chodí pořád ta jedna a známe se, nikdy jsem neměla problém, buď to narve do schránky, nebo za mnou vyběhne, zda jsem doma a nebo je natolik ochotná, že zkusí po cestě mojí babičku, zda je v práci ;)
Ale ve tvém případě bych si stěžovala, vyfotila to a šla se stížností na poštu.. to ti může kdokoliv vzít a nedokážeš to 8o

To Vám závidím takovou pošťačku a ještě v Praze. Děkuji za radu, jestli to znovu takhle dojde i přesto že jsem byl dnes na poště je poprosit, tak to nafotím a jak říkáte jedině si stěžovat. Však právě někdo cizí to vezme a dokážu prt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.19 12:17

wish - nepřišel mi email

Ahoj holky, poraďte mi prosím… z Wishe jsem si objednala zboží za +- 260Kč, prachy se strhly okamžitě, ale nepřišel mi žádný e-mail - nemůžu tu zásilku sledovat, přijde mi to hodně divný - stalo se Vám to taky? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
16.4.19 12:30

@Luckaaa87 a nespadl ti do spamu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.19 12:56

Ne, právě že nikde nic
už je to 14 dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
16.4.19 13:14

@Luckaaa87 já tedy emaily vubec nesleduji :nevim: mám to i vypnuté, protože toho chodilo moc a ještě se mi nestalo, že by něco nedošlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.19 13:21

Lucynka25
Takže myslíte, že mám byt v klidu a že to dorazi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.19 08:24

@Luckaaa87 měla bys mít přímo na stránkách Wishe, kde se balík nachází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
17.4.19 08:31

Obj jsem par oblecku na deti. Radim obj tak o dve velikosti vetsi a hlavne merit, maji tam sve tabulky. Zjistila jsem, ze treba na sveho 3,5leteho 104cm vysokeho a 16kg syna nepadne ani velikost na jejich 6leteho :roll: ale zase bundicky jsou ok. Ja vzdy pomerim obl, ktere synovi sedi a pak kouknu na jejich tabulky.

Reklamovala jsem jednou overal, ktery mel byt ve vel 74, ale poslali mi asi 56. Penize behem tri dnu zpet, jen bez postovneho.

Za ty prachy ok, ale podobne koupis i u vietnamcu nebo ve sape a mas ho hned… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.19 09:22

Ciniminisek
ok kouknu přímo na wish stránku - díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 04:49

Sleva

Slevový kód na 50% pro první nákup - pfzdqzv

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu