Zkušenost s immotel a.s.

1
15.8.18 12:42

Zkušenost s immotel a.s.

Máte někdo zkušenost s Immotel a. s. s nájmy? Já ano a špatnou :cert: Z původně levného nájmu se vyklubal nejdražší. :cert: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.5.19 04:13

Immotel

Dobrý den, máme pronajatý prakticky sklep 30 m² jako tělocvičnu za 2 tis. Kč/měsíc (z toho 1 tis. Kč na služby) s tím, že na elektřinu tam jede pouze rádio 2× týdně, topení se nezapíná prakticky vůbec a spotřeba vody je taková, že si tam 2× týdně opláchne pár lidí obličej v umyvadle.. Včera nám přišel nedoplatek na 9 tis. Kč s tím, že tam je rozpočtený nedoplatek CELÉ budovy (x desítek různých skladových prostor, dílen, kanceláří) na pronajímané m²!!! :pocitac: :zed: Zítra tam budu volat co to má znamenat.. jaká je vaše konkrétní zkušenost prosím? Jak to u vás dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.1.20 10:42

immotel nekalé praktiky

Také mám špatné zkušenosti s tímto pronajímatelem. Kdo se cítí být také podveden, ať se přihlásí, aby mohl napsat zprávu a ozve se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.20 15:30

Špatná zkušenost

Také se připojuji a má zkušenost s touto společností je špatná. Přesně jak tady píšou ostatní i mě se stalo to stejné - z počátku lukrativní pronájem, nakonec po ukončení nájmu a předání kanceláře mi došlo vyúčtování stejným způsobem, jak je uvedeno výše. Měl jsem pronajatou kancelář, která sloužila výhradně jako „virtuální sídlo“ (fyzicky jsem ji téměř nevyužil). Za celý rok jsem tam čerpal elektřinu akorát 2× na vysátí kanceláře (když mi ji předali a když jsem ji vracel). Světlo, topení a vodu snad ani 1×. Po skončení nájmu mi přišlo vyúčtování za energie v řádu X tisíc korun, takže jsem vlastně dotoval provoz ostatních nájemníků. Bohužel pro nás je to legislativně v pořádku (konzultoval jsem to i s právníkem). V příloze ke smlouvě je napsané, jakým způsobem toto vyúčtování proběhne. Firma pravděpodobně spoléhá na blbost lidí, kteří si to nepřečtou až do konce.

• Citovat
  • Nahlásit
18.6.20 11:25

Za jak dlouhi po ukončení nájmu Vam přišlo nějaké vyúčtování? Meli jsme pronajate pouze parkovací místo, ale uz měsíc je to ukončeno a na meily nikdo neodpovídá ani nic… A to tam byla jakási kauce okolp 12ti stovek 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat