Zkušenost s Inglesina Aptica XT 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.11.21 12:00

Zkušenost s Inglesina Aptica XT 2021

Ahoj, pořídil jste si někdo kočárek Inglesina Aptica XT 2021 a máte s ním už nějaké najeté kilometry? :) My ho už máme a čekáme, až ho budeme moci využít. Jsem naprosto nadšená z adaptabilního podvozku a vnitřní matrace. Dlouhá korba je další benefit, který jsme hledali a našli. Na internetu jsem žádnou diskuzi nenašla, tak to zkusím tady :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
106
4.11.21 14:19

@Fandimvšem Ahojky, my máme taky tento kočárek, ale ještě jsme ho nevyužili, až se miminko narodí. Vyzkoušeli jsme jich v obchodech hodně, zkoumali rozdíly a tenhle nám vyšel pro naše potřeby jako nejlepší. Máme trojkombinaci - hluboký kočárek, sporťák a autosedačku s Izofixem. Moc se mi líbí, vyhovuje mi, jak je stabilní a jak píšeš, super je matrace i dlouhá (a hluboká) korba. Moc se těším, až s miminkem vyjedeme na procházku.

Ráda uvítám tipy někoho, kdo s ním má už praktickou zkušenost :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
dnes v 10:25

@Fandimvšem my máme a jezdíme cca 4 měsíce. Je pravda, že ja si ještě priobjednala klasický houpací podvozek. Na hlubokou korbu využíváme spíš ten klasický. Fakt perfektně houpe. Ten Apticca XT taky houpe, ale v porovnáním s tím klasickym to je nesrovnatelné. Jezdím hodně i terény a super. Tu Apticcu jsme měli párkrát na neupravených parkových cestach a taky to zvládla. Výborné je skládání do auta, fakt to je složeno hned ( když se naučíte ten grif :roll: ).Teď jsme i využili, že nechám složeny podvozek stát než ho dám do auta a ta látka na košíku se opravdu nedotýká země, takže se neušpiní, když je třeba mokrá silnice. Trochu negativum vidím v tom, že při nájezdu na obrubník musím kočárek zapřít nohou a překlopit(to se asi u těchto typů podvozku dělá) a obávám se, že se ta konstrukce časem od boty poškrábe.
Velkou výhodou kočárku je ta korbička. Před pár týdny měl malý velkou rýmu a tak podložení hlavy v postýlce nestačilo. Tak jsem si dala na ten stojan korbičku od kočárku, zvedla hodně polohování a paráda. Malý spal perfektně. Bezva jsou i větrací otvory, využívali jsme hodně v létě. A teď, když je venku sychravo, tak na tom krytu korbičky jde pěkně zvednout do dvou poloh ta přední část, takže do korbičky nefouká a když při zvednutí ještě vytahnete sluneční clonu, tak je to ještě více chráněné. je pravda, že pak teda nevidíte na prcka. Trošku si musíte s tím pohrát, který druk kam zapnout. Při zapínání a natahování toho krytu, tak doporučuji nejdřív zapnout ty nejspodnější druky, pak natáhnout kryt (jde to docela stuha, musite zabrat).v opačném pořadí nejdříve natáhnout, pak spodní druky, tak to mě nešlo vůbec. pak upravit ty vrchnejsi druky a je to. Kryt je pak pěkně napnutý a vypadá to i moc hezky. A ani se to nehne, neodfoukne to vítr. :roll:.
A ještě moje zkušenost s autosedačkou. Je fajn. dobre se i Isofix základna super. Pohodlná i pro prcka. Jen tu úplně nejmenší vložku pro novorozence ( taková ta nejvrchnější část)jsme vyndali hned po návratu z porodnice ( je totiž i pro nedonošená miminka) a nás 3,5 kg už v tom byl natěsno a to bylo léto.
Sportakovou verzi zatím vyzkoušenou nemáme. :lol:.
Celkové shrnutí jsem po čtyřech měsících užívání stále nadšená a neměnila bych. Samozrejme každý má svoje priority. Moje houpání jsem vyřešila druhým podvozkem a tu Apticcu mám na přesuny. Ale jak jsem psala i menší terén to zvládl v pohodě i s nezaaretovanymi kolečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat