Zkušenost s kapkami Gynex

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katulik29
Kecalka 480 příspěvků 29.08.18 22:31
Zkušenost s kapkami Gynex

Ahoj, vím, že je tu plno podobných témat, ale nikde jsem nenašla co by mě zajímalo a ráda bych se teda zeptala: zítra mi mají přijít kapky Gynex, které chci začít brát od 1DC, tudíž v pátek nebo v sobotu. Někde jsem ale četla, že mohou rozhodit cyklus. Je to možné? Mám cykly pravidelné 28/29 dní a hodně bych nerada, aby se mi to nějak zase rozhodilo.. Jaký s ním máte prosím zkušenosti? Děkuji za každý názor :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Sibarita
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 29.08.18 22:34

@Katulik29 Ahoj, také jsem je zacala ted brat a doufam, ze mi pomohou od bolesti prsou pred menstruaci a zlepsi psychiku..snad cyklus nerozhodi, to by se mi také nehodilo 8o

Katulik29
Kecalka 480 příspěvků 29.08.18 22:39

@Sibarita já bych byla právě taky hrozně nerada, aby se mi díky nim cyklus rozhodil, když v loni na podzim jsem si ho právě srovnávala pomocí kontryhelového čaje :?

Sibarita
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 29.08.18 22:41

@Katulik29 Tak počkáme na zkusenosti zkusenejsich ;) :kytka:

Katulik29
Kecalka 480 příspěvků 29.08.18 22:46

@Sibarita no asi nic jiného nezbyde :lol: I když mě by teď asi trefilo, když mi zítra přijdou ty kapky a já o víkendu zjistila, že je nebudu potřebovat :mrgreen: Ale vím že to nehrozí, i když na druhou stranu snít o tom mohu :)

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 30.08.18 06:48

Ahoj, já nemám dobré zkušenosti. Taky jsem měla cyklus 28 dni vždy přesně. První měsic užívání jsem mela akne( netrpim na nej) i na zadech, pak 2 dni pred ms špineni, a velky silnou ms( take na to vubec netrpim) Cyklus už 25 dni a bylo mi hrozně. :,( Přijde mi, že je pro holky, co maji cyklus opravdu delší vic než 30 dní. :think: Teď čekám, co bude tento měcic, když už ho neberu. Vysadila jsem ho na doporučení dr. Jinak jeho chuť je lekořicova a ja to vubec nemusím. Ale vše můze být jinak :kytka:

Katulik29
Kecalka 480 příspěvků 30.08.18 07:30

@Vendina922 Ahoj. Ja se prave hodne bojim aby to u me nedopadlo jako u tebe. Je sice pravda, ze kdyz to nezkusim, tak nic nepoznam. Ale na druhou stranu bych si zase nerada srovnavala cyklus jako v loni na podzim.. :?

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 30.08.18 07:55

Zkusit to můžeš a proč je chceš vlastně užívat ? :andel:

Katulik29
Kecalka 480 příspěvků 30.08.18 08:06

@Vendina922 kvuli podpore ovulace :) nejsem primo snazilka, nemerim BT, netestuji ovu testy a podobne, ale s manzelem jsem tri roky a porad nic. Do lonskeho roku bych to pochopila, oba jsme byli v hodne velkem stresu, ale letos se vse uklidnilo a rada bych tomu napred chtela zkusit pomoct „prirodni cestou“ nez navstivim doktora.

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 30.08.18 08:12

@Katulik29 rozumím, tak držím palce !! :palec:

Sibarita
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 30.08.18 12:33

@Vendina922 Ta lekorice je opravdu hnus barevnej :? Pritom jako dite jsem lekorky mela rada :lol: ..nakapu a nez spolknu napiju se vody a pak to spolecne poslu do zaludku :palec: 8)

sunshine1983
Nováček 6 příspěvků 30.08.18 12:47
@Katulik29 píše:
@Vendina922 kvuli podpore ovulace :) nejsem primo snazilka, nemerim BT, netestuji ovu testy a podobne, ale s manzelem jsem tri roky a porad nic. Do lonskeho roku bych to pochopila, oba jsme byli v hodne velkem stresu, ale letos se vse uklidnilo a rada bych tomu napred chtela zkusit pomoct „prirodni cestou“ nez navstivim doktora.

Já jsem užívala gynex delší dobu, a mně cyklus srovnal, po 26 dnech přesně na den, předtím to tak přesné nebylo. Vždy gynex ale můžeš brát 3 týdny, pak si dát týden pauzu. Když jsme se snažili a chtěla jsem to ještě podpořit také přírodní cestou, začala jsem k tomu jíst zelený ječmen a chlorellu, čaj z kontryhele, dala jsem si týdenní detox, a nějak mě to asi vše nastartovalo a zadařilo se :)

Sibarita
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 30.08.18 13:28
Unava a Gynex?

Holky, musim se zeptat, nezda se vam, ze byste byly po brani Gynxu ospale? Me strasne prepada unava, odpo i vecer, beru 3×5 kapek denne..

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 30.08.18 13:36

@Sibarita to jsem pociťovala v práci :think: kolikrát jsem usínala u počitače. Teď už to nemám :mavam:

Sibarita
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 30.08.18 13:55

@Vendina922 A jeje, právě v praci taky, myslela jsem, ze to bude tlakem..dekuji :*

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >