Zkušenost s kočárkem Joie crosster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KrálováJ
Povídálka 16 příspěvků 02.10.18 07:33
Zkušenost s kočárkem Joie crosster

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s kočárkem Joie crosster? Dost se mi kočárek zalíbil a uvažuji o tom si ho pořídit, teď máme x-lander x-run 2018 a ten plánují prodat:) za odpovědi děkuji ????

Reakce:
Klema
Povídálka 12 příspěvků 03.10.18 11:29

Zdravím, my jsme ho měli a mě vyhovoval. Předtím čtyřkolku X Lander trojkombinaci. Obecně trojkolky jsou trochu míň stabilní třeba v mírnějším terénu nebo při nastupování/vys­tupování z MHD, takže je potřeba si zvyknout. Já jsem byla spokojená, protože se snadno ovládal, ale třeba manžel na to stále nadával. Asi je potřeba to zkusit trochu v provozu no.

KrálováJ
Povídálka 16 příspěvků 03.10.18 11:41

A nevadila vám vyšší váha kočárku? A do kolika jste v něm jezdili? Mě přijde že zádovou opěrku na dost krátkou oproti x-lander????

Káťa19
Echt Kelišová 7709 příspěvků 19 inzerátů 06.10.18 14:09

@Klema ahoj, nechtěla bys sepsat recenzi, jako novou? tento kočárek nám tu ještě chybí, holky by byly rády :kytka:
tady přidáš novou recenzi

Klema
Povídálka 12 příspěvků 23.10.18 09:58

Ahoj, na recenzi se moc necítím :). Váhu jsem moc neřešila, ono tím jak se to ovládá úplně jinak, tak to člověku nepřijde. Spíš jsem si vždy vzpoměla na X Lander, když byl nějaký větší terén. S délkou opěrky jsme problém neměli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >