Reklama

Zkušenost s kočárkem Joie crosster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KrálováJ
Povídálka 14 příspěvků 02.10.18 07:33
Zkušenost s kočárkem Joie crosster

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s kočárkem Joie crosster? Dost se mi kočárek zalíbil a uvažuji o tom si ho pořídit, teď máme x-lander x-run 2018 a ten plánují prodat:) za odpovědi děkuji ????

Reklama

Reakce:

Klema
Nováček 10 příspěvků 03.10.18 11:29

Zdravím, my jsme ho měli a mě vyhovoval. Předtím čtyřkolku X Lander trojkombinaci. Obecně trojkolky jsou trochu míň stabilní třeba v mírnějším terénu nebo při nastupování/vys­tupování z MHD, takže je potřeba si zvyknout. Já jsem byla spokojená, protože se snadno ovládal, ale třeba manžel na to stále nadával. Asi je potřeba to zkusit trochu v provozu no.

KrálováJ
Povídálka 14 příspěvků 03.10.18 11:41

A nevadila vám vyšší váha kočárku? A do kolika jste v něm jezdili? Mě přijde že zádovou opěrku na dost krátkou oproti x-lander????

Káťa19
Kelišová 7117 příspěvků 36 inzerátů 06.10.18 14:09

@Klema ahoj, nechtěla bys sepsat recenzi, jako novou? tento kočárek nám tu ještě chybí, holky by byly rády :kytka:
tady přidáš novou recenzi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >