Zkušenost s kočárkem Joie crosster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KrálováJ
Povídálka 19 příspěvků 02.10.18 07:33
Zkušenost s kočárkem Joie crosster

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s kočárkem Joie crosster? Dost se mi kočárek zalíbil a uvažuji o tom si ho pořídit, teď máme x-lander x-run 2018 a ten plánují prodat:) za odpovědi děkuji ????

Reakce:
Klema
Povídálka 12 příspěvků 03.10.18 11:29

Zdravím, my jsme ho měli a mě vyhovoval. Předtím čtyřkolku X Lander trojkombinaci. Obecně trojkolky jsou trochu míň stabilní třeba v mírnějším terénu nebo při nastupování/vystupování z MHD, takže je potřeba si zvyknout. Já jsem byla spokojená, protože se snadno ovládal, ale třeba manžel na to stále nadával. Asi je potřeba to zkusit trochu v provozu no.

KrálováJ
Povídálka 19 příspěvků 03.10.18 11:41

A nevadila vám vyšší váha kočárku? A do kolika jste v něm jezdili? Mě přijde že zádovou opěrku na dost krátkou oproti x-lander????

Káťa19
Extra třída :D 13123 příspěvků 06.10.18 14:09

@Klema ahoj, nechtěla bys sepsat recenzi, jako novou? tento kočárek nám tu ještě chybí, holky by byly rády :kytka:
tady přidáš novou recenzi

Klema
Povídálka 12 příspěvků 23.10.18 09:58

Ahoj, na recenzi se moc necítím :). Váhu jsem moc neřešila, ono tím jak se to ovládá úplně jinak, tak to člověku nepřijde. Spíš jsem si vždy vzpoměla na X Lander, když byl nějaký větší terén. S délkou opěrky jsme problém neměli.

Hugita
Kecalka 180 příspěvků 16.02.19 13:45

Ja ho mam, jsem spokojena. Mela jsem jane slalom, takze jsem na 3kolku zvykla. Je vysoky, dite sedi vysoko, nemusi se k nemu ohybat. Kosik je prostorny, krasne se ovlada. Skladani jde dobre, trochu se trapim pri rozkladani, ale je to tim ze to jeste nemam osahane. Je prostorny, pekne udelane okenka. Urcite ho muzu doporucit. Nevyhoda je ze neni uplne skladny, zabere mi cely kufr v aute, a vaha kocarku ( ale jak rikam nemusim ho skladat kazdy den). Mam ho od listopadu. Kazdy kocarek ma svoje mouchy, a kazdemu vyhovuje neco jineho.

Teratko
Ukecaná baba ;) 2187 příspěvků 24.02.19 23:06

@Hugita Ahoj, můžeš prosím ještě napsat víc? Také o něm uvažuju… máme ročního prcka a po starších dětech Jané Slalom, který už je ale dost „vysloužilý“ - cvaká něco v rukojeti, drnčí nožní brzda, ruční brzda na přední kolo skoro nebrzdí… no prostě už mě štve a ráda bych náhradu, manžel si myslí, že „už“ je to zbytečný (dítko je rozhodně naše poslední a úplně často s kočárem nejezdím, zvlášť teď přes zimu…). Joie máme autosedačku a golfky, se značkou jsem spokojená a crosster se mi móc líbí, ale nikde v okolí ho v prodejnách nemají.

Zajímalo by mě, jestli v něm to dítě není takové málo schované, zdá se mi ta sedačka taková „plochá“, jestli dítě po stranách moc nevykukuje? A nemáš třeba fotku složeného kočárku v kufru auta? Jdou třeba snadno sundat zadní kola, aby nebyl tak velký? Budu vděčná za jakékoli další postřehy, fotky kdyžtak klidně do SZ ;-)

A ještě, máš černý nebo červený? Díky, zrovna to teď aktuálně dost řeším ;-) :mavam:

Akbarak
Nováček 2 příspěvky 15.03.19 18:17
Dlzka kocika

Prosim maminky ktore maju Joie crosster o pomoc. Potrebujem vedie dlzku kocika ked je v polohe sedenia s preklopenou ruckou hore. Ide mi o to ci sa zmestim do naseho mini vytahu s drobcom v kociku, takze potrebujem vediet ako najkratsi moze byt. Velmi dakujem za ochotu, ak mi to niekto zmeria. :-)

Hugita
Kecalka 180 příspěvků 30.03.19 12:54

@Teratko prosimte sice pozde, ale preci pisu :-) mam cerveny a schodoi okolnosti znama ma cerny ( je to spis sedo- cerna) a taky moc hezka. Je sirsi nez jane, asi o 4cm, brzdi opravdu dobre, kosik pod kocarem je velky, a dobre dostupny. V kufru je v kratkem aute( fabie, kia ceed, …) jr dost namackany, a radeji sundavam kolecka, ktery jsou na zacvaknuti, vaha je s jane srovatelna. Jinak ve vetsim ho das uplne v pohode. Krasne se ovlada. Nekdo si radeji koupi britax 3kolku, jsou srovnatelne a neni to takovy kolos do kufru. Ale pro me byli dulezite velke kola a nosnost kocarku, unese 20kg bez problemu.

Hugita
Kecalka 180 příspěvků 30.03.19 12:59

@Akbarak Sirka kocarku v nejsirsim casti je 68-70 cm, a dlouhy pri sezeni je 110cm, nejdelsi strana. Blbe se meri. :roll:

Akbarak
Nováček 2 příspěvky 30.03.19 20:26
Dakujem

@Hugita dakujem velmi za detailnu odpoved

Váš příspěvek
Reklama