Zkušenost s kočárkem Noordi Fjordi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vinka
Povídálka 14 příspěvků 08.02.18 14:51
Zkušenost s kočárkem Noordi Fjordi

Máte prosím někdo zkušenost s kočárkem Noordi Fjordi?
 https://www.noordi.cz/fjordi

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
p0pokatepetl
Kecalka 118 příspěvků 08.02.18 15:54

Dnes tu uz bolo to same zalozene :)
https://www.emimino.cz/…ordi-308404/
Ja som ho len videla v predajni, skusenost nemam, ale prisiel mi moc vysoky (mam 165).

Vinka
Povídálka 14 příspěvků 10.02.18 19:13

To tento kočárek nikdo nemá?

Shima
Kecalka 246 příspěvků 04.03.18 13:09

My ho nakonec koupili, ale termín porodu máme az v dubnu, takže zatím zkušenosti z provozu nemáme. Já nejsem vysoka, ale i tak jsme ho vzali, aspoň se nebudu muset moc ohýbat..líbil se nám především svou praktičnosti. Tak uvidíme ;)

Vinka
Povídálka 14 příspěvků 27.03.18 08:20

Také už máme objednáno. Vzali jsme šedou barvu. Dítě čekáme v květnu. Takže zkušenosti přidám později. Třeba to pak pomůže někomu dalšímu.

Shima
Kecalka 246 příspěvků 27.03.18 11:05

@Vinka my máme ten tmave modrý..tak si pak dame vědět jak jsme spokojene ;)

Avele
Závislačka 2784 příspěvků 27.03.18 23:18

@Vinka Mám v barvě ivory (trojkombinace), používáme od ledna a jsme moc spokojení…Je vysoký, takže se nemusíte do kočárku ohýbat (nejsem vysoká, ale i tak jsem nechtěla kočárek na panenky), je velmi dobře odpružený, lehce se skládá a hluboká korbička je hodně prostorná. Zatím jsem negativa nenašla. :)

Ivulindaa
Kecalka 371 příspěvků 28.03.18 11:55

Také přemýšlím o značce noordi, typ fjordi. Viděla jsem video a kočárek se mi moc líbil. Docela mě zamrzelo, když v jedné diskusi holčina napsala, že si ho u malé holky neumí představit. A já malá jsem… Dneska jsem náhodou narazila na kočárek značky noordi. Byl to typ sole ale předpokládám, že je hodně podobný typu fjordi. Ano pravda je, že je vyšší, ale dokážu si ho představit i u malé maminky, jen se nebude muset k miminku tolik ohýbat. Což si myslim, že ničemu nevadí. Další kočárky co tam měli vystavené (takové ty typu hranatý košík na nákup) mi přišly strašně nízké i na mě a to mám 155 cm. Každopádně je fjordi stále můj favorit.

Příspěvek upraven 29.03.18 v 11:31

Shima
Kecalka 246 příspěvků 28.03.18 21:53

@Ivulindaa já mam asi o 10 cm vic a při vybírání jsem si taky říkala jestli není moc velký, ale vzali jsme ho :D..jinak noordi polaris city je o pár centimetrů nižší..ale má úplně jiný design, osobne už me tolik nenadchl..ale mají poměrné hezke kombinace barev https://www.noordi.cz/polaris-city

Ivulindaa
Kecalka 371 příspěvků 28.03.18 22:14

@Shima Mě se taky právě polaris city nelíbí :lol: ono všechny kočárky co jsou do takového „hranatého“ stylu se mi nelíbí. Ještě se pojedeme podívat na veletrh do Prahy a malviku do Hostivic, kde se pořádně podíváme a zhodnotíme. Věřím, že i prodávající pomůže. Ne jak dneska když jsem rychle zaběhla do Pompa jen abych mrkla jak je ten noordi vysoký :lol: ptam se jak je u toho velká korbička a pani, " no to je asi tady na tom papíru asi tohle a tam rozměr nějakých 61×100×130. Řikam, no tak to určitě nebude rozměr korbičky :lol:

Shima
Kecalka 246 příspěvků 29.03.18 05:00

@Ivulindaa no tak to byl přístup :D lepší zajít do prodejny a kouknout, někdy není na škodu vzít si i vlastni metr ;) tak držím pěsti

Avele
Závislačka 2784 příspěvků 29.03.18 07:00

@Shima já ten metr vloni sebou nosila a v jednom obchodě se paní divila co měřím, že jsou ty korbičky prý všude stejné… Haha, rozdíl byl i 15cm. :mrgreen:

Vinka
Povídálka 14 příspěvků 29.03.18 07:31

I my chodili s metrem. Máme hodně malý výtah, takže jsme měřit museli :)

Ivulindaa
Kecalka 371 příspěvků 29.03.18 09:12

@Shima Metr si určitě také vezmu, člověk nikdy neví, kdy se mu může hodit :lol:

Ivulindaa
Kecalka 371 příspěvků 29.03.18 09:13

@Avele A odpovídaly rozměry, které byly uuvedeny u kočárku „na prospektu“ s tvými naměřenými?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >