Zkušenost s kočárkem quinny

Anonymní
20.1.20 10:22

Zkušenost s kočárkem quinny

Zdravím maminky a radilky..:) chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s kočárkem quinny moodd? Byly jste s kočárkem spokojene(co se týče prostoru, skládání, velikost korby a sporťáku)Přikládám i foto… Přemýšlíme jiz nad kočárkem.. Jelikož já musím mít vše zavcasu naplánované a nachystané. :D Prosim jestli máte zkušenost s jiným kočárkem, který vám vyhovoval budu ráda za nějaké další informace o jiných typech kočárku. Děkuji moc… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.1.20 11:44

Ahoj (asi nastavajici) maminko :)

shledla jsem na youtube ukazku tohoto kocarku, ackoliv ho nema.
Je to opravdu za tu cenu pekna skladna vecicka. Je i pekne designove udelana pro lidi co maji radi nadcasove a moderni veci.

Ale :(
ten sportovni sedak je priserny prakticky. Korbicku resit nebudu, detatko je malinke a ze zacatku je korbicka vetsinou stejna, dite v ni jen spi.

Ale od toho pul roka kdy budes pouzivat sportovni sedak, ten je tedy opravdu hodne maly, navic se neda dat uplne do lehu, je to korytkovy styl takze dite ma porad zalomene nohy, nemuze jimi poradne cvicit, je to nezdrave.
Nehlede na to ze ten sportovni sedak by ti vydrzel tak max do roka. Pak muzes porizovat novy kocarek.
Kola by mi nevyhovovala v terenu vubec, ale mozna bydlis ve meste, to je spis otazka terenu.

Verim ze se ti moc libi, ale ja bych kvuli tomuto urcite kocarek nekoupila.

Ja si vybirala kocarek hlavne kvuli sportovnimu sezeni, protoze korbicka se pouziva tak 6 mesicu, vyjimecne az rok, vetsina deti uz se do korby v pul roce nevleze, kdyz ma treba jeste fusak.

Divej, nozky by mu v chladnem pocasi couhaly ven, a visely, neni tam vubec podpora pro nohy, dite roste rychle to mi ver :)

Nechces se podivat jeste po nejakych modernich kocarcich ktere maji treba podobny design ale jsou trosku vymakanejsi a prostornejsi v tom sezeni?

Preji hodne stesti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 12:08

@Ghanaian Princess
Děkuji moc za názor.. :) chtěla jsem jen vědět, pocity a názory ostatních maminek.
Miminko čekáme už druhé, ale bohužel jsme kočárek prodali. A říkala jsem si, že bychom vyzkoušeli koupit jiný.
Také se mi nepozdaval prostor sporťáku, ale myslela jsem si, že je to jen můj pocit a video zreskluje., tak vidím, že to vidíte podobné jako já.
U těch kol, dají se dokoupit, aby z kočárku byla čtyřkolka s otočnými předními.
No hledám dále, samozřejmě se nechytnu prvního kočárku, který me zaujal..
Vzhledově pěkný, ale hlavně mě zajímá ta pohodlnost a praktičnost pro ditko(větší)…
:)

• Citovat
  • Nahlásit
4129
20.1.20 13:02

Mám stejný názor na ten sporták. Dle mě taky nepraktický. Já chtěla u sportáku at je ležení rovné. Tak je to pro dítě nejlepší.
Mě se osobně ani nelíbí ten vzhled kočárku. Já jsem spíše na klasičtější. Měla jsem britax bmotion 4+, myslím že ten se nebude líbit tobě :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 13:17

@Veru1987
Já jsem otevřená kterémukoliv kočárku.
Máme zatím čas, ale pomalu se divam po kočárkach a chci vědět nějaké zkušenosti a rady.
Jsem ráda za vše.
Pro me je priorita, ať se dítě v kočárku cítí dobře. Což jak jsem se teď dívala znovu na video o kočárku, tak ve sporťáku by se opravdu nevyspinkalo. Sporťák tak asi opravdu max na sezeni… :D

• Citovat
  • Nahlásit
4129
20.1.20 13:24
@Anonymní píše:
@Veru1987
Já jsem otevřená kterémukoliv kočárku.
Máme zatím čas, ale pomalu se divam po kočárkach a chci vědět nějaké zkušenosti a rady.
Jsem ráda za vše.
Pro me je priorita, ať se dítě v kočárku cítí dobře. Což jak jsem se teď dívala znovu na video o kočárku, tak ve sporťáku by se opravdu nevyspinkalo. Sporťák tak asi opravdu max na sezeni… :D

Za mě byl motion super. Měl dlouhé ležení (105cm), dlouhou stříšku proti slunci. Gelová kola (vlastnosti nafukovacích, ale nepíchnou). Korbička se dá vybrat taky. Po půl roce případně prodat. Na podvozek dáte romer autosedačku, které jsou kvalitné. Přes adaptéry i jiné autosedačky. Já chtěla to dlouhé ležení, a polohování nohou a pak zad do uplného lehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 14:22

@Veru1987 ja mam take britax motion 4 plus :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
29.5.20 18:29

My s nim byli spokojeni, skládání, vše ok -za tu cenu opravdu stal. Sportak do 3let stačil. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama