Zkušenost s kočárkem RIKO Brano ecco

131
9.4.17 12:10

Zkušenost s kočárkem RIKO Brano ecco

Dobrý den maminky, máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Zvažujem, že ho pořídíme pro naše mimi a tak mě zajímají Vaše zkušenosti…děkuji za každou připomínku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

113
15.5.17 11:50

Ahoj, mam rikouse doma a zatim jsem spokojena :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
8.6.17 08:30

My ho nakonec taky pořídily. :) Ještě sice nejezdíme, čekáme na toho našeho Broučka ale podle mě bude super. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
29.8.17 07:38

Mame ho uz skoro rok a zatim dobry-a to dostava fakt zabrat :D..jediny, co mi trosku vadi je ta vaha, kdyz jedem k nasim je to hodina a pul cesty do kopce.Tam je to pak znat, ale to je asi u vsech kombinovanejch kocarku..taat vam taky dobre slouzi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.17 11:44

Riko Brano Ecco

Dobrý den, máte prosím nějaké nové recenze - poznatky ke kočárku Riko Brano Ecco? Zvažujeme si ho pořídit. Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
1.12.17 10:02
@petraanezka píše:
Dobrý den, máte prosím nějaké nové recenze - poznatky ke kočárku Riko Brano Ecco? Zvažujeme si ho pořídit. Děkuji moc.

My si ho nakonec pořídili a jsem s ním spokojená. Zatím používám jen korbičku, sporťák ještě vyzkoušený nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
17.12.18 13:33

Ahoj, ja mam kocarek od r 2017 a ze sve zkusenosti ho nedoporucim.
Hned prvni rok se nam rozbil zamek u hluboke korby, ten kterym se nasazuje na podvozek.
Nasledne mi kocar prestal brzdit a s tim mam problemy do dneska. Jsou tam nekryta brzdova lanka a kdyz vjedes do terenu a zamota se mezi kola klacek, vytrhne to lanko z brzdoveho systému a je zadelano na problem.
Hluboka korba byla fajn velka, ale kdyz pak mimco povyroste a uz pase konicky, zavidela jsem maminkam s mensimi kocarky, ze jim detatko lezelo na brisku a mohlo koukat ven, coz tady nejde. Zas ale lze zvednout u hl korby trochu zadovou opěrku do polosedu. Coz ale u malych deti neni zdrave. Vyuzivali jsme tedy jen vyjimecne.
Sportak celkem ok, jen nanoznik je maly a na pristi rok uz se mi do nej dite nevejde (letos 2roky a tip top).
Celkove jde u kocarku tezko sklapet strecha. U sportaku uplne hrozny…
Takze kdybych mela penize na zbyt, na druhe bych koupila urcite neco jineho.
Kocarek je sice pekny, lide ho dost chvalili, ale ten nas je opravdu velmi nekvalitni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.19 14:01

Ahoj zvu vsechny maminky co vlastni kocarek do nove zalozene skupiny na fb https://m.facebook.com/…973076865100?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama