Zkušenost s kočárkem Roan Emma 2019 sporťák/sedačka

16
18.6.20 10:05

Zkušenost s kočárkem Roan Emma 2019 sporťák/sedačka

Ahoj holky, má tu prosím někdo zkušenost se sedačkou od kočárku Roan Emma 2019?
S korbou jsme spokojeni, ale ted, na 8 mesicích jsme vytahli sportak a teda hruza. :roll: bezpecnostni pasy jsou prilis vysoko, diteti to dre ouska :(. A ten rantl je moc ohnuty, v poloze na lezeni vytvori takovou krabici. Vubec nevim, jak se tam pak dedatko uvelebi aby nemelo ohnutou krcni pater? Byla jsem se preptat v obchode a bylo mi receno, ze dite na tom rantlu mit hlavu nema, coz teda nejak vubec nechapu, kdyz nase ma ted hlavicku tesne pod nim, predpokladam, ze do 2-3 let jeste poroste????
A vejde se tam na zimu fusak?
Prosiim kdo s tim ma nejake zkusenosti napiste. :) Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17063
18.6.20 10:46

Tu samou sedačku má Marita. Kšíry jsem dávala jiné, nesnáším tyhle u jakýhokoliv sporťáku, protože dítě je tam jak ukřižovaný. Takže mám “retro” kšíry a uchycuju je kolem boudičky. Dítě mi ve sporťáku spalo až do dvou a půl a to už měla 104cm. Jen si skrčila nohy. Neboj, vejde se tam dítě i fusak a ten kočár je pro ně opravdu pohodlnej. Odvozila jsem v něm dvě děti, byl v provozu šest let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.6.20 21:27

Dobrý den, úplně chápu vaši beznaděj. Já si na sporťák pořád zvykám a ne zrovna úspěšně, a to už ho používám u druhého dítěte… U hluboké korby jsem se, oproti jiným značkám, mohla chlubit její prostorností. Bohužel sportovní verze je užší, alespoň u ramen, než hluboká korba. Tomu moc nerozumím, když má být sporťák pro větší děti… A jak jsem pochopila, tak děťátko opravdu nemá mít hlavičku až vzadu, pak ale ani v délce není o moc větší jak hluboký… Když je ale opěradlo v horní poloze, je rovné, až jak se položí, tak se ten konec zvedne. Manžel říká, že je tam možná nějaký mechanismus, možná nějaké pružinky, které ten konec přitáhnou. Já se zatím čalounění neodvažovala sundat, ale jestli mě to bude ještě dlouho štvát, tak to zkusím (pokud nebudete rychlejší :D ). Stejně by tam ale hlavičce zavazel ten tenký „proužek“… Já si dnes ušila základ na vložku, až ji budu mít, můžu vám poslat fotku. Jinak fusak se tam vejde, ale alespoň mně tam děti spí jak housenky (ať s fusakem nebo bez), s ručkama podél těla. Asi jsem vám moc nepomohla, ale nejste v tom sama 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
20.6.20 22:02

@Janli Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
20.6.20 22:10
@Yanaxx píše:
Dobrý den, úplně chápu vaši beznaděj. Já si na sporťák pořád zvykám a ne zrovna úspěšně, a to už ho používám u druhého dítěte… U hluboké korby jsem se, oproti jiným značkám, mohla chlubit její prostorností. Bohužel sportovní verze je užší, alespoň u ramen, než hluboká korba. Tomu moc nerozumím, když má být sporťák pro větší děti… A jak jsem pochopila, tak děťátko opravdu nemá mít hlavičku až vzadu, pak ale ani v délce není o moc větší jak hluboký… Když je ale opěradlo v horní poloze, je rovné, až jak se položí, tak se ten konec zvedne. Manžel říká, že je tam možná nějaký mechanismus, možná nějaké pružinky, které ten konec přitáhnou. Já se zatím čalounění neodvažovala sundat, ale jestli mě to bude ještě dlouho štvát, tak to zkusím (pokud nebudete rychlejší :D ). Stejně by tam ale hlavičce zavazel ten tenký „proužek“… Já si dnes ušila základ na vložku, až ji budu mít, můžu vám poslat fotku. Jinak fusak se tam vejde, ale alespoň mně tam děti spí jak housenky (ať s fusakem nebo bez), s ručkama podél těla. Asi jsem vám moc nepomohla, ale nejste v tom sama 🙂

Dobrý večer,
manžel tu látku už sundanou měl a je to mehanismus, plastova „krabice“ s tyčkami, které přidržují desku aby to udrželo více váhu.. prý :nevim: no nevím jak to srozumitelněji popsat. A s pokládáním se ohýbá ta horní strana ( rantl)
Pomohlo mi to alespoň v tom, že to není jen moje smyšlená nespokojenost :oops: :D a že se do toho vejde fusak ;)
Za foto vložky budu ráda.
Já přemýšlím o přešití pású. No uvidime. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.6.20 23:15
@MMONILA píše:
Dobrý večer,
manžel tu látku už sundanou měl a je to mehanismus, plastova „krabice“ s tyčkami, které přidržují desku aby to udrželo více váhu.. prý :nevim: no nevím jak to srozumitelněji popsat. A s pokládáním se ohýbá ta horní strana ( rantl)
Pomohlo mi to alespoň v tom, že to není jen moje smyšlená nespokojenost :oops: :D a že se do toho vejde fusak ;)
Za foto vložky budu ráda.
Já přemýšlím o přešití pású. No uvidime. :mavam:

Hm, hm… Moc jsem nepochopila, proč se ten rantl ohýbá s pokládáním, resp. co ho ''zvedne"? Nějaké ty tyčky, jak píšete? Asi to rozdelame taky 😀 Jinak já pásy nepoužívám vůbec. Obě děti se mi točily, takže když byly připoutané, jen se vztekaly víc a víc, že jim nejde otočit se a to bylo o (moje) nervy :D a ještě když jsem myslela, že budu poutat, musela jsem z petibodovych udělat ustřiženim tříbodové, protože jsem neměla na pětibodové fusak… A ten fusak se jako vejde, ale samozřejmě ne jen do té rovné, zádové, části, ale i přes ty „uši“, takže za mě jsou tam děti v lehu víc jak sardinky než tomu bylo u hluboké. Sporťák používám proto, že už přeci jen hlavně posazuji a malá chodí, takže ať není korbička špinavá, když pořád naskakuje, vyskakuje. Na kratší vzdálenosti mám golfak. Ale to odpružení u Emmy je znát 👍 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama