Zkušenost s kočárkem značky Baby lux?

14
15.3.21 15:09

Zkušenost s kočárkem značky Baby lux?

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit zda některá z maminek tady nemá zkušenosti s tímto kočárkem na internetu jsem nenašla moc recenzí právě ale strašně se mi líbí tak se chci optat 🤷 A popřípadě nějakou radu na dobrou trojkombinaci.Moc děkuji ♥️
https://www.kifik.cz/…ux-axel-plum

Příspěvek upraven 15.03.21 v 15:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
15.3.21 15:09
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
15.3.21 18:09

Určitě nekupuj trojkombinaci, až na výjimky v nich není kvalitní vajíčko (a při nehodě je kvalitní vejce základ). Kup dvojkombinaci a velké kvalitní vejce do 13 kg, s novorozenrckou vložkou a aspoň do 80 cm. Dobré značky jsou třeba BeSafe, Cybex, Klippan, Nuna, Joie..
Pokud trváš na trojkombinaci, tak leda taková, která má značkové vajíčko, třeba právě Cybex, Britax nebo Joie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
15.3.21 21:41

Nemám sice zkušenosti přímo s modelem Axel, ale máme Baby Lux Optimal, což bude něco podobného. Pro někoho, kdo nemá velké nároky, je úplně v pohodě. Jezdím s ním už rok a zatím (ťuk ťuk) drží, nic nevrže, takže spokojenost. Je to spíš plasťák, ale nevypadá na to.

Nevýhoda je, že stejně jako všechny levné kočárky je velký a těžký. Do menšího výtahu se jen tak tak narve a manipulace v menších prostorách je celkově náročnější. Kvůli tomu už je po roce dost poškrábaný, ale to může být i mojí nešikovností. Na druhou stranu je poměrně vysoký a má prostornou korbu, což mi vyhovuje. Snad všechny dražší kočárky, s kterými se teď jezdí, mi přijdou jak pro trpaslíky. Líbí se mi i nákupní koš, do kterého se toho vejde opravdu hodně a dá se zapnout. Taška na kočárek je taky velká a praktická, pláštěnka a moskytiéra jsou funkční.

Sporťák jde nastavit skoro do lehu i skoro do sedu, to je taky fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
16.3.21 13:07

Mo @annali @aanysek moc vám děkuji za informace a zkušenosti uricte dost právě uvažuji o tomhle kočárku a určitě s autosedačkou cibex právě jí prodávají v té trojkombinaci že si muzuz vybrat značku.
Moc vám děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
16.3.21 15:10

@NikolR123 super, Aton 5 je dobrá volba :) já koukala jen na obrázky a viděla jen tu basic sedačku, nevšimla jsem si, že je možnost zvolit lepší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19466
19.3.21 15:41

@NikolR123 recenze zde: https://www.emimino.cz/…kty/hledani/?…

prosím, přidávejte recenze, díky za pomoc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
31.3.21 00:07

@annali jen jestli se ještě mohu zeptat dá se u sportovní verze dát poloha do lehu tak aby nevyseli nožičky? Děkuji😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
31.3.21 07:03
@NikolR123 píše:
@annali jen jestli se ještě mohu zeptat dá se u sportovní verze dát poloha do lehu tak aby nevyseli nožičky? Děkuji😊

Ano, dá. Ta nožní část (nevím, jak to přesně nazvat) je polohovatelná zvlášť, takže u menšího dítěte může zůstat vodorovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
31.3.21 14:57

@annali Dobře to jsem ráda moc děkuji a Chci se zeptat Psala jsem že máte baby lux optimal nemáte nějakou fotku jak vypadá v reálu kočárek jestli odpovídá?😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
31.3.21 15:13

To zní spíše jako značka vysavače. Ale nejsem znalec těchto vozidel. Nicméně ženy v mém okolí mají řidičáky na tento a nestěžují si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
1.4.21 17:28
@NikolR123 píše:
@annali Dobře to jsem ráda moc děkuji a Chci se zeptat Psala jsem že máte baby lux optimal nemáte nějakou fotku jak vypadá v reálu kočárek jestli odpovídá?😊

Můžu potvrdit, že hluboká korba i sporťák v reálu odpovídají fotkám na e-shopu. Hlubokou korbu na žádné pořádné fotce nemám a už ji ani nemáme doma, ale sporťák mám vyfocený aspoň takhle. Stav je po roce ježdění, nový samozřejmě vypadal líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.4.21 09:17

@annali moc děkuji za fotky. Je krásný asi jediné kočárky co se mi snad líbí jsou právě od téhle značky 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat