Zkušenost s lékem Mysimba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 20:07
zkusenost s lekem mysimba?

Dobry den.mate nekdo zkusenost s timto lekem na hubnuti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

MirkaPN
Nováček 6 příspěvků 08.02.17 10:30
Mysimba

AHoj v lekárně doplatek 3 tisíce, dnes pro něj jdu. Info mohu dát cca za 4 týdny :pocitac:

kvaslik
Nováček 1 příspěvek 10.02.17 23:29
mysimba

Bomba,
absolutní ztráta chuti na sladké, bez pocitu hladu výrazná redukce dávek jídla, za 6 dnů minus 6 kg, žádné vedlejší účinky, znovu - bomba

vladenka001
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 15.02.17 18:57

Tak jak holky? Už mám tento lék taky předepsaný, tak jsem velmi zvědavá.

MirkaPN
Nováček 6 příspěvků 20.02.17 15:02
mysimba

Ahoj - hlavně holky žádný alkohol. TO mysimba opravdu nemá ráda, ať Vám není zle jako mě! :mrgreen:

vladenka001
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 22.02.17 13:54

@MirkaPN Ahoj, já to zkoušela a dvě piva dobrý. Máš nějaké výsledky?

Ivos47
Nováček 7 příspěvků 23.02.17 10:16

Tak od včerejška taky zkouším. Máte už nějaké výsledky?

vladenka001
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 23.02.17 18:30

@Ivos47 Já jsem na na začátku, několikátý den. Vedlejší účinky žádné, ale vůbec nemám chutě ani hlad, ale jím pravidelně podle kalorickétabulky. cz, tam si zapisuju příjem. Cvičit se asi ještě dlouho nedokopu, zatím je dole jen kilo. Ale určitě to doberu, americká verze tohoto léku je Contrave, ten je známější a má taky velké výsledky, stačí si to zadat do googlu. :-)

Ivos47
Nováček 7 příspěvků 24.02.17 08:23

Tak já zatím 2 dny za sebou a 2 kila dole - kéž by to takhle pokračovalo. V jídle se nějak neomezuju, jen pozoruju že v průběhu dne neuďobávám, protože není nějak chuť. Ale ani před tím jsem nebyl žádný kontejner - prostě normálně jako ostatní z rodiny. Pozoruji možná zvýšenou plynatost a odpoledne když jsem se na chvíli natáh, tak jsem usnul jak dudek, což se mi před tím dlouho nestalo. Alkohol s mírou (2 jednotky večer) a taky v pohodě.

MirkaPN
Nováček 6 příspěvků 24.02.17 08:45

Ahoj, já dnes mám 16 den. Jelikož jsem klasický dietář a v jídle se dokážu omezit v normálním režimu, přestala jsem u mysimby pít jen jakýkoliv alkohol. Výsledek zatím na váhu nula což je deprimující - ale mám 2 cm přes boky dole. Tak snad to konečně výjde nějaký ten tuk dolů… a BMI bude sníženo!! :potlesk:

Ivos47
Nováček 7 příspěvků 24.02.17 08:59

Tak ono taky záleží z jakého výchozího bodu člověk začíná. Já měl start na 150 kg a 150 cm, takže nějaký 2 cm bych ani nezměřil, protože když víc utáhnu metru je z toho třeba centimetrů 5. Aspoň na 120 kdyby to slezlo - já bych byl také šťastné.

MirkaPN
Nováček 6 příspěvků 24.02.17 11:08

Chápu, každý máme někde startovní čáru. Já začínám na 90 kg, BMI 34,3 -obezita druhého stupně a všichni lékaři mi jen nadávají že mám zhubnout. Předpokládám, že mysimba se předepisuje pro lidi, kteří mají BMI přes 30

vladenka001
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 24.02.17 22:12

Já hubnu už dva roky. Po dvou porodech jsem se vyžrala na 104 kg. Začala jsem s jídelníčkem na míru a dala dolů za pár měsíců 18 kg. Doporučuju velmi pomoc od paní Manďákové, stránky http://www.kgdolu.estranky.cz/ Sestaví za 1000 Kč jídelníček na dva měsíce, na úplně každý den, ráno, svačina, oběd, večeře, nemusíte nic vymýšlet, máte to přesně daný, není prostor na svoje jídlo. To mi vyhovuje. Musíte mít jen váhu a jde to letecky dolů. Ještě jsem tedy k tomu cvičila 3× týdně. Pak jsem měla nějaký problémy, tak jsem to nechala být, byla jsem spokojená částečně, lidi chválili, slabá vůle, mrzí mě to, dnes už jsem to mohla mít za sebou. Začala jsem jíst normálně a žádný jojo efekt. Teď to zkouším dolů z 90 kg a 164 cm, ten jídelníček držím podobný, zapisuju na ty kalorické tabulky, pohyb zatím žádný a je to velmi znát. Opravdu to chce těch 40 minut 3× týdně, aby byl člověk zapocený. Po týdnu mám dole 2 kg, hlavní je vydržet, opravdu chtít a hlavně počkat, než se nastartuje metabolismus, může to trvat klidně i měsíc. Pak to jede letecky dolů samo. :-)

Twerinka
Nováček 3 příspěvky 27.02.17 02:43
Start

Ahoj ja zacinam ode dneska. Jsem na to zvedava a moc se tesim. Doufam ze budu hubnout :-)

Ivos47
Nováček 7 příspěvků 27.02.17 09:44

Tak přes víkend, kdy se mi obrátil denní režim jsou kila zpátky (ne že bych nějak víc jedl). Takže od úterý -1 kg po 6 dnu. Tak uvidím co přinese další týden, navíc se zvýšením dávky + večerní tabletka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >