Zkušenost s LR Health and Beauty spolupráci?

Anonymní
23.5.21 14:50

Zkusenost s LR Health and Beauty spolupraci?

Zdravim vas, je zde nekdo kdo dela u LR? Da se hezky vydelat? Slysela jsem, ze o produkty moc zajem neni (prilis drahe) a ze maji blby kompenzak. Dekuji za odpoved. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
108
23.5.21 17:50

Sice jsem o tom neuvažovala, ale stále mi nějaké ženy ohledně LR píšou, a vytáčí mě to do běla :D Takže já si produkty nekoupím protože jsou drahé, ale protože mi je znechutily neustále zprávy a vnucování od cizích žen :D A na tom se shodnu s hodně lidmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.21 18:12

Na FB si jedna slečna založila skupinku a jede ve velkém - radí jak cvičit, co jíst a k tomu ti šoupne nějaký prášek nebo super čaj. Když vidím ty talíře, co jí, přijde mi, že je tam extrémně málo zeleniny, za to několikrát denně se fotí s různými produkty, že si dala bezva shake nebo „řízek v prášku“.

Obličej má samé akné, vlasy na první pohled podle fotky nic moc kvalita, ale hlavně že doplňuje živiny LR lahůdkama. Pak tam dá video, jak správně cvičit a u toho se člověk nasměje - většinu cviků provádí špatně.

Spíš je k smíchu, ale je tam dost holek, co jí na to skáčou. Výsledky mají, otázkou je, jak vypadají po vysazení. Já si teda raději dám rajče a pořádnou flákotu, než místo oběda pít nějaký humus (zkoušela jsem tyto produkty kdysi v mládí).

Vzhledem k tomu, že má k LR ještě další práci, tak jí to moc neživí.

Když jsem jí psala o složení jednoho produktu, tak nebyla schopná složení vyfotit, nebo přepsat a poslat. Jen furt mlela o vitamínech, minerálech atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.21 18:14

Ještě dodám, že kdybych já osobně do něčeho takového šla, tak by to byl Just. Po něm se v okolí dost shání a nikdy jsem neslyšela nic špatného. Já mám teda vyzkoušené jen dva produkty, které používám, ale moje máma toho za naše dětství vyzkoušela docela dost a používá některé přípravky dodnes. Drahé to je, to teda jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
23.5.21 19:35

Já zkušenost mám, dokonce z minulého roku. Známá mi o tom básnila, tak jsem na to skočila :D I jsem si docela dost vydělala, ale po třičtvrtě roce jsem toho musela nechat a to jsem tomu vážně chtěla dát šanci a troufnu si říct, že jsem do toho dávala maximum a chvilku mě to i bavilo. Bohužel postupem času a každým dnem mě víc a víc vytáčelo, jak jsem musela “otravovat” lidi, abych si je nahnala do týmu a měla z nich ten výdělek, prostě na to tu povahu nemám :lol: Jinak to tam ale nejde. Tím že prodáš produkty si nic moc nevyděláš a upřímně mi přijde, že o ně má zájem míň a míň lidí. Nejdřív jsem si vzala do týmu pár známých, kamarádek, dokonce se mi podařilo dostat do týmu cizí lidi. Samozřejmě aby jsi si vydělala ty, musí pracovat lidi pod tebou, což se mi dařilo, ale samozřejmě je dobré, když jim trochu pomůžeš, takže jedeš furt to samé dokola. Telefonuješ s cizími lidmi tvých lidí a snažíš se jím vnutit “spolupráci”. Ne že bych tu značku chtěla hanit, některé výrobky jsou fajn, ale přijde mi, že firma prezentuje výrobky o několik levlů výš než opravdu jsou (hlavně co se týče kosmetiky). Něco je tam fajn, ale něco je plné chemie, ikdyž je to prezentováno jako nejvíc super přírodní výrobek se spousty uznání od nějakých institucí atd… Ale tohle je asi každého názor :nevim: Byla to fajn zkušenost, ale znovu bych do toho nešla. Ale na druhou stranu je to fajn práce pro lidi, co na tohle povahu mají, chtějí dělat pořád to samé dokola a jen tak je to neotráví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat