Reklama

Zkušenost s matracemi, polštáři přikrývkami apod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LukasBauer
Nováček 4 příspěvky 29.08.18 11:15
zkušenost s matracemi, polštáři přikrývkami apod.

Dobrý den sháním dobrou matraci, vlastně celý ložní set (postel, matrace polštáře, přikrývky). V souvislosti s tím bych se Vás chtěl zeptat co by jste mi řekl např. o Dormeo(jeden čas na to v tv byla pořád dokola reklama), jestli je to jen další propagovaný shit, nebo jestli je to kvalita. A taky v JYSKU prodávají dobré matrace nebo se pletu?

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 29.08.18 12:08

Vis ja bych Ti poradila zkouset. Jit do prodejni a zjistit. Kazda madrace ma jinu tvrdost a jine spaci zony. Ja mam doma madraci lina pena+studena pena tvrdost 2 a zdruhe strany 3. Lozne pradlo je taky individualny vyber. Nekdo ma rad perove nekdo ne. Takze zkouset zkouset…

Petra.200
Kecalka 119 příspěvků 29.08.18 14:15

Taky bych poradila zkoušet tak jsem to dělala i já, prošla jsem s partnerem pár obchodu a zkoušeli jsem co nám oběma vyhovuje s rošty je to jednodušší myslím si že zlatá střední cesta lamelové a to už je taky podle mě jedno odkud

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama