Zkušenost s mononukleózou v těhotenství

283
26.7.19 11:22

Zkušenost s mononukleózou v těhotenství

Zdravím všechny. Mám dotaz ohledně mononukleózy v těhotenství.. Mamka byla dneska u doktora a psala mi, že mají podezření na mononukleózu. Viděli jsme se ve středu, pusa na rozloučenou a na přivítanou. Četla jsem že na plod nemoc nemá vliv, ale máte vy zkušenosti s mononukleózou v těhotenství? Nevím jestli z tak krátkého kontaktu bych ji mohla chytit, ale zajímají mě vaše zkušenosti. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3472
26.7.19 21:54

A vy víte, že jste ji jeste neprodelala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
27.7.19 04:22

@sediza to nevím, v dětství mě bolelo v krku mnohokrát, ale jako mononukleóza to nikdy nikdy nepojmenovali :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3472
27.7.19 08:08
@Kiwijeta píše:
@sediza to nevím, v dětství mě bolelo v krku mnohokrát, ale jako mononukleóza to nikdy nikdy nepojmenovali :)

Nechte si nabrat protilatky, at mate klid..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.7.19 08:13

@Kiwijeta pokud vím přenáší se přímo slinama. Měla jsem ji v 17 a musela jsem být hospitalizována. Podle mě by jste průběh poznala. Jsou u ní vysoké horecky(já měla téměř 42). To že je to mononukleoza se pozná z běžných krevních testu. Vychází špatně jaterní hodnoty.
Tenkrát mi bylo řečeno že napadá jen oslabené jedince. :? Nikdo z rodiny ji nedostal a pokud vím byla jsem infekční snad ještě půl roku po. :lol: buďte klidná nejspíš ji nemáte vy ani mamka.
Edit : těhotná jsem nebyla ale myslím si že mononukleoza není jen bolení v krku. Mě třeba v krku vůbec nebolelo ale uzliny se zvětšují podobné jako u angíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64003
27.7.19 08:16

@Kiwijeta manzel ji mel a ja se od nej nenakazila, musela jsem ji tedy mit a nevim kdy. A hned bych zbytecne neplasila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama