Zkušenost s Mudr. Věrou Zelenou?

3.11.19 19:17

Zkusenost s Mudr. Verou Zelenou?

Mate nekdo zkusenost s Mudr. Verou Zelenou? Ma ordinaci na Josefske.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
902
3.11.19 20:05

Na googlu máš zkušeností dost, nakonec jsem ji nevybrala, ale četla jsem na ni recenze. Navíc co sedí jednomu nemusí sedět druhém a naopak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
3.11.19 21:54

@dolores2010 ja nemam dobrou zkusenost. Pani doktorka je mila, ale jakmile se mala osypala urcovala diagnozu: tak zkuste vysadit mleko, pak lepek a pri 3 navsteve rekla prestante kojit. Kdyz jsem rekla, ze to bych nerada a ze bych prvne chtela na kozni, sestra zacla, ze takovou uz mely co ublizovala diteti A ted ma jizvy a ze na koznim ji daji kortikoidy, ale nic nebudou resit atd. Doporucuji se nahlasit k nekomu jinemu. Ps. Na kozni jsem sla kortikoidy nedostala, je to ekzem co ma spousta deti a diky tekutemu pudru a promazavadlu je v poradku. Kojit prestat nemusim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.19 22:33

@EvaHai diky moc za info. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
4.11.19 07:42

Ja mam naopak velmi dobrou zkusenost. Obe deti mely spasticke bronchitidy a s pani doktorkou jsme to zvladli bez antibiotik a kortikoidu. K pani doktorce jsme se starsim synem presli v jeho roce a pul z duvodu stehovani. Predchozi lekarka na jeho bronchitidy rikala „co s tim ditetem delate“ a predepisovala antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 12:52

@Ba412 taky diky moc za info :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
4.11.19 15:52

@dolores2010 a jeste neco. Muj mladsi syn mel porodni vahu 4500 g, na kontrole ve 3 tydnech mel 4950 g a pak mela pani doktorka dovcu a my byli na kontrole az v 6 tydnech a to mel 5950 g. Napred mi vynadala, ale pak se pred ni rozvalil a ona se mi omlouvala, ze neni tlusty ale strasne dlouhy. Za odmenu se ji chlapec vycural na podlahu, ona jen poodstoupila, aby se v klidu vycural, pak vzala kus buniciny, utrela to, umyla si ruce a pokracovala v prohlidce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat