Reklama

Zkušenost s medvídky MyHummy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rive
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 24.11.17 13:56
Zkušenost s MyHummy

Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s medvídkama MyHummy?
Fungují nebo jsou to vyhozené peníze?
Moc děkuji!

Reklama

Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6692 příspěvků 24.11.17 13:57

Zbytečná a předražená kravina. Stačí pustit cokoli z mobilu :)

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 24.11.17 14:00

@Rive

taky by mě to zajímalo, chci to pořídit pro druhé, ale nechci dávat mobil k dosahu miminka, když spí, ani žádnou jinou elektorniku. Jinak recenze jsou na něj kladné, ale stane se, že na dítě nemusí fungovat. Ale pořád to de do dnů vrátit :think:

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 24.11.17 14:17

@Rive JO my ho máme a nedám na Humíka dopustit. Malej blbě usínal, s Humíkem je to balada. Máme ho už 10 měsíců. A dají se koupit použití Humíci.
Btw. rozhodně bych k miminku mobil nedávala. Je dokázáno, že mobil nemá být v místnosti kde se spí.

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 24.11.17 15:49

@Rive Nejlepší věc pod sluncem vřele doporučuji lepší než cpát elektriku k miminku. Díky suchému zipu se to dá přidělat k boku postýlky, na autosedačku. Je to fakt pecka. Ještě bych dodala že je super jak se dá krásně ovládat hlasitost. Mám ho už přes rok.

Denina01
Kecalka 411 příspěvků 25.11.17 13:27

Ahoj :mavam: my méďu máme a za ty prachy stojí. Nejdřív jsme dávali dcerce mobil, ale ten se buď rychle vybil nebo někdo zavolal a prostě jsme celkově nechtěli nechávat elektroniku k hlavičce. Teď se do médi zavrtá a spinká s deštěm jako dudek :)

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 21.09.18 13:06

Já na šum při spaní nedám dopustit.
Máme šumítko od ZAZU a je super.
Myslela jsem, že ho už prodám a pošlu dál, ale nečekaně jsem otěhotněla, tak si ho nechávám. :D :D :D :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >