Zkušenost s nekojením v porodnici v Chrudimi

6
13.1.20 11:25

Zkušenost s nekojenim v porodnici v Chrudimi

Zdravím, mám dotaz ohledně odmítání kojeni. Chystám se rodit 3.dite v porodnici v Chrudimi a z jistých osobních důvodů odmítám kojit. První dva porody jsem měla v Boskovicích a tam to vzali úplně bez problemu a dali děcka hned na umelou. Ale slyšela jsem, že v Chrudimi nutí matky do kojeni. Ráda bych znala vaše zkušenosti, ať vím, na co se připravit. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12701
13.1.20 11:32

Připravit se můžeš max. na blbý kecy, nikdo tě nemůže nutit kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1587
13.1.20 11:54

Já rodila v Chrudimi, ale kojila jsem a vzhledem k tomu jak to tam ty ženský braly vážně, si myslím, že blbý kecy budou mít určitě nebo aspoň budou koukat skrz prsty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1587
13.1.20 11:56

Jo a kamarádka tam taky rodila a taky hned od začátku nechtěla kojit a prý ji tam samotný primář říkal ať to aspoň zkusí. Nevím, jestli nepodepsala revers, aby tam nemusela být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
13.1.20 16:30

Moc díky. Uvidíme. Já se snažila najít na netu nějaké aktuální recenze, ale marně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
14.1.20 20:47

Nekojeni

Ahoj tak s tím mám ještě ne tak starou zkušenost. Rodila jsem tam před půl rokem. Já sice kojit chtěla, ale nešlo to. Sestry byly dost nepříjemné a celý týden mě nutily s řečmi o neschopnosti. Paní co byla se mnou na pokoji měla podobný zkušenosti. Ty matky co kojit nechtějí nebo nemohou jsou pro ně to nejhorší… Cituji,, si kvůli vám přece nebudu ohýbat záda,, když se nedokážete o dítě postarat. Tak asi tak… Díky této zkušenosti je malá na umelaku a rozhodně si rozmyslím, jestli tam půjdu znovu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
14.1.20 21:38

Gozu: zdravím, moc děkuji za zkušenost. Vzhledem k tomu, že se nejedna o můj první porod, už celkem vím, co a jak a rozhodne nepatřím k lidem, co si nechají něco libit a řeknou si svoje kdekoliv, kdykoliv, komukoliv a jakkoliv. Takže to tam bude asi hodně zajimave jak pro mě, tak i pro ty sestry a vůbec se na to netěším :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1587
14.1.20 21:42

To je pravda, mám tam se sestrami z novorozeneckýho taky velmi špatnou zkušenost. Taky mi kojení nešlo a chovaly se tam ke mně hrozně. Jedna sestra mi násilně cpala miminko k prsu a já protože jsem s tím neměla žádné zkušenosti jsem si myslela, že to je takhle normální, ale nebylo. Dozvěděla jsem se to vlastně až u druhého dítěte, to jsem předčasně porodila na dovolené úplně v jiné nemocnici a tam mi hodně zkušená laktační poradkyně říkala, že tyhle metody nejsou vůbec správné. Musím říct, že do chrudimské nemocnice bych rodit už nešla, mám z ní opravdu velmi špatnou zkušenost, ale jen kvůli sestrám z novorozeneckýho, jinak sestry z gynekologie byly moc fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
14.1.20 23:37

Ještě dotaz, daly vám v nemocnici aspoň umělou výživu nebo jste musely mít vlastní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1587
15.1.20 06:44
@kanoo píše:
Ještě dotaz, daly vám v nemocnici aspoň umělou výživu nebo jste musely mít vlastní?

Já jsem musela dokrmovat a to nám dali, ale nevim jak by to bylo, kdybych jim řekla, že kojit nechci a aby bylo rovnou mimi na UM, tak to fakt netuším a radši bych si sebou vzala vlastní UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama