Zkusenost s nutribullet,kvalita/cena?je i na detske prikrmy?

96
16.5.16 21:23

zkusenost s nutribullet,kvalita/cena?je i na detske prikrmy?

Holky máte některa zkušenost s nutribulletem, jde v nem delat prikrm pro mimco? chci si ho pořidit, ale přeci jen to neni pár stovek, jak jste spokojene vy co ho máte a vážne umí vše co propaguji v reklamach??dekuju moc za vase nazory :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26216
16.5.16 21:32

@M4uketka jako řekla bych, že je to lepší mixér…rozmixuje dohladka…ale jako reklamovaná vyšší přístupnost živin…no nevim…nicméně mám ráda banán+kivi a meloun a na netu je fůra kombinací…kámoška si z toho dělá mandlové mléko či co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9336
16.5.16 21:51

Asi pět kamarádek si ho postupně objednalo, všechny byly spokojené, jak pěkně dohladka mixuje i ovoce s pecičkami, zvládne i mražené atd., ale všem se do půl roku nějak pokazil a reklamovaly ho (úspěšně). Některé jedou dál s vyměněným kusem, některé si nechaly vrátit peníze a pořídily něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
16.5.16 22:16

Jej holky dekuju moc za info, ja si ho chci zitra objednat a chci to kvuli oresnidavkam a polivkam pro malyho prave, v koupenyvh presnidavkach je „srajd“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
16.5.16 22:47

Hodně si chválí domo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 22:58

My ho máme zatím jen chvilku, ale zatím jsem s ním spokojená :). Téměř do každého smoothie dávám mrkev, maličko „zarachtá“ a krásně si s ní poradí. Zkoušela jsem červenou řepu, taky to zvládl za chviličku. Jinak dávám lněné semínko a chia semínka a rozemele to tak, že to ve smoothie není vůbec poznat. Ale nevím na jakým výkonem uvažujete, my máme ten vyšší 900w. Myslím si, že příkrmy pro něj nebudou žádný problém, ale nezkoušela jsem. Příkrmy mixuji klasicky tyčovým mixerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
17.5.16 02:38

@Jana Červenková dekuji moc, myslela jsem prave ten 600,set 12kusu za 3300 kc, sice k nemu neni ten zmrzlinovac ale zas ma i ten sekacek na orechy a seminka porad uvazuju jestli poridit nebo zkusit levnejsi treba o pulku :- nerada bych vyhodila tolik penez za „krap“chci to pro prcka a pro sebe na „hubnuti“ :- a ty cepele se vam zatim neztupily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 08:24

Máme ho asi dva týdny, takže zatím se neztupily :D :lol:.
Než jsem ho koupila, dost jsem si o něm zjišťovala, taky jsem nechtěla koupit krám 8o a myslím, že jsem snad nenarazila na jedinou negativní recenzi. Samozřejmě, pravda asi je to, že je to takový lepší mixér. Možná bude ale něco na těch čepelích, včera jsme zkoušeli jahodový koktejl a musím říct, že v našem starém mixéru měl úplně jinou konzistenci (to husté se drželo nahoře a muselo to míchat) a z Nutribulletu to bylo krásně jakoby hladké, našlehané (rozdíl opravdu byl znát). Ono záleží jaké na něj budete mít nároky, já jsem to chtěla na semínka a ořechy, což by ten náš starý tak max. promíchal :roll:. Ale třeba má někdo takový, který rozemele lněné, sezamové a chia semínko a ořechy na prášek. Kdyby Vám šlo jen o ty příkrmy, tak s tím si asi poradí i nějaký obyč mixér, nebo ten tyčový. Ale na hubnutí za mě ideál, nahradila jsem si zatím snídani a snažím se i svačiny (dopo ovoce, odpo zelenina + troška ovoce).
Mrkněte na tohle: https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
17.5.16 15:28

@Jana Červenková mockrat dekuju, chci to hlavne kvuli prisunu vitaminku, libi se mi ze to rozemele vsechno, myslim ze to vyuzijeme vsichni a nalymu na presnidavky, tu zeleninku asi vemu tycakem at z toho nema uplnou kasu :D takze nelitujete tech penizku 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 17:06

Peněz rozhodně nelituji a ani nebudu. Snad jen kdyby se mi polámal :cert: :D. Beru to jako investici do zdraví. Manžel dokázal za týden do jídelníčku zařadit max 1 jablko a 1 banán a někdy ani to ne. A teď? Denně tak 2-3 druhy ovoce, se zeleninou teda trošku pokulhává :lol:. A stejně bych chtěla vést i dceru až bude větší. Jeho využití je všestranné. Zatím jsem teda zkoušela jen strouhanku a kokosové mléko z klasického sušeného kokosu, ale člověk si využití určitě najde. Jediné co bych mu vytkla, že je trochu hlučný, ale který mixér není, že? Rozhodně do toho běžte, nebudete litovat a pak mi dejte vědět jak jste spokojená :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
17.5.16 17:30

@Jana Červenková Jani mockrat dekuju, myslim ze jste mu pomohla se rozhodnout :) presne jak rikate clovek denne da tak jedno jablko a to je cely, takhle bude vitaminku dost denne :mrgreen: navic doufam ze mi to pomuze shodit nejaky to kilco po porodu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama