Zkušenost s obchodem Dětský ráj v Praze-Vysočanech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Jitule-
Kecalka 412 příspěvků 09.01.12 22:13
Zkušenost s obchodem Dětský ráj v Praze-Vysočanech

Ahojky,

máte prosím někdo aktuální zkušenost s obchodem Dětský ráj v Praze 9 - Vysočanech? Ať už nákup v prodejně či objednání zboží přes internet. Četla jsem spoustu negativních recenzí a mám docela obavy si tam něco koupit :think:

Díky za všechny reakce :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
janisska
Závislačka 3025 příspěvků 09.01.12 22:23

Mezi svátky jsme objednali autosedačku, doprava zdarma a první týden v lednu přišla domů v pořádku s dárkem zdarma. Před narozením jsme tam osobně vyrazili koupit kočárek, prodavačka nám poradila, ať si ho objednáme přes net, že bude levnější, do 6ti týdnů byl naskladněn, přesně jak nás informovali. Já mám zkušenosti dobrý. :palec:

werro
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 09.01.12 22:23

Ahoj, tak já jsem tam nakupovala hlavně přes net a vždycky v pohodě :palec: i jsem tam měla vyzvednutí na prodejně v praze a paní my vyšla vstříc, když jsem na to spěchala, aby to mohl skorošvagr vyzvednout…
Takže za mě skpokojenost :)

mabis
Kelišová 5086 příspěvků 09.01.12 22:32

nakupuju přes net i osobně a vždy bez problémů ;) (jen v obchodě občas prodavačky nestíhají) a řešili jsme i reklamaci, ochotně vyřídili, zadarmo opravili ikdyž reklamace nebylauznaná (asi oprávněně, protože táta si nečte návody a zasekl skládání na cestovní postýlce :D

Lolik
Závislačka 3140 příspěvků 09.01.12 22:32

Ahoj, nakupovala jsem tam už 10 krát, ale vyzvedavali jsme to sami, protože to máme kousek. My jsme byli pokaždé spokojené :palec: jo a objednávám vždy přes net, je to levnější než na prodejně a když se zaregistruješ, tak se zbírají body ze kterýc hse pak dá udělat sleva :D

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 09.01.12 22:44

Ahoj, nákup i reklamace naprosto v pořádku, nakupuji tam ráda, nebo v detskydum.cz V obojím mají super výběr a jsou ochotní.

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:45

Taky mám sice jen jednu, ale dobrou zkušenost

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 09.01.12 22:53

Ahoj, já většinu věcí pro malou nakupuju tady a zatím vždy bez problémů…Hračky, ohrádka,kočárky (2×),nočník,povlečení a mantinely do postýlky,avent, dětské nosítko lascal…prostě všechno možné, i dárky pro známé…Nikdy nebyl problém, nakupovala jsem buď „na blint“ v obchodě, protože jsem jela zrovna kolem, nebo přes net s osobním vyzvednutím-to sice trvá trochu déle-není to druhý den,ale co, pokud na to nespěcháš, je to OK…tak hezké nákupy! :mrgreen:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.01.12 23:01

tak momentálně velká nespokojenost.

před vánoci jsem si objednala nějaké drobnosti a hlavně zateplovací vložku do emitex cooon. měli ji skladem, celou dobu jim v eshopu svítí „skladem“, přesto se moje objednávka vyřizuje již od 23/12 a u této vložky je napsáno, že je objednán u dodavatele a čekají dodání cca leden.
zdá se mi to příšerné jednání, a dneska mi právě došla trpělivost. naštěstí není zima a jezdit bez zateplovací vložky není problém, což ale nic nemění na tom, že to tak nemůžu nechat - jak ji můžou mít „skladem“ a zároveň mít nevyřízenou objednávku??
předtím jsem objednávala a vždycky bylo všechno v mezích normálu. měla jsem horší zkušenosti s Malvíkem. ale tohle opravdu stojí za zveřejnění.

(poslední kapkou totiž byla velmi zpackaná objednávka jednoho setu kočárku, o které vím, a byla jsem to já, kdo DR poradil, protože mají dobré podmínky prodeje této značky. tímto se velmi omlouvám :hug: )

Holma
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.12 09:43

My byli v ráji včera, jen tak omrknout, co nám padne do oka. Poměrně slušný výběr autosedaček a kočárků (ne ovšem ten pro nás, my ho máme vybraný). Pár postýlek a ohrádek a pár kousků oblečků (což mě zklamalo). Výběr židliček…jinak nás nic nezaujalo a odjeli jsme zklamaní. Taky jsem zjistila, že spousta věcí z ráje, lze koupit v jiných shopech mnohem levněji.

Kamila80
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 10.01.12 11:08

Já jsem tam někdy v listopadu objednávala kočárek, všechno bez problémů. Okoukla jsem ho u nich a pak objednala přes net, byl levnější. Jinde bych možná pár korun ušetřila, ale tady bylo od 3000 poštovné zdarma a navíc mají u této značky (babypoint) program, že v případě reklamace poskytují náhradní kočárek. To teda snad zkoušet nebudu. :-)

Janule82
Povídálka 22 příspěvků 10.01.12 11:22

Ahoj, my tam taky nakupovali, několikrát a bez problému. Objednávala jsem přes net a osobně vyzvedávala. Byli velmi ochotní. S reklamací zatím zkušenost nemám

-Jitule-
Kecalka 412 příspěvků 10.01.12 11:33
Podezřele nízké ceny

Děkuji za všechny vaše reakce :kytka: A jak je to prosím s kvalitou? Mně ty ceny přijdou až podezřele nízké, je zboží určené pro trh v ČR? Nebo je třeba dovezeno z Polska?

Lolik
Závislačka 3140 příspěvků 10.01.12 12:28
-Jitule- píše:
Děkuji za všechny vaše reakce :kytka: A jak je to prosím s kvalitou? Mně ty ceny přijdou až podezřele nízké, je zboží určené pro trh v ČR? Nebo je třeba dovezeno z Polska?

A co se ti zda podezřelé levné? :think: podle mě je to tak nastejno jako jinde a něco i dražší, třeba co se tyče hraček, tak tam zrovna nejsou nejlevnější, dají se sehnat i levnějí

Holma
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.12 12:30
-Jitule- píše:

Nevím jak u čeho )třeba postýlky se dají sehnat levněji), ale koupili jsme tam oblečky, body kolem 100-150Kč. a dnes ráno jsem na to koukala a je to dokonce česká značka. Jen jsem koupila dva oblečky s knoflíčkama na zádech a zdá se mi, že ty knoflíčky se budou mímovi vtlačovat do kůžičky. Tak je asi přešiju, jsou dost velký a mají hrany.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama