Zkušenost s obchodem SANBAO?

afghani
12.7.13 12:33

Ztracený zlatý náramek Vuitton!!!!!

Ahoj lidi, máme tuto zkušenost s obchodem čínské medicíny www.sanbao.cz. Žiji teď ve Švédsku, ale dlouho jsem u nich ještě v ČR objednávala. Věci nebyly špatné, ale podle mne dost drahé. Kupovala jsem tam léčiva sobě i rodině. Te´d jsem mimo ČR, ale chtěla jsem využít možnost konzultace na dálku. Sepsala jsem co jsem potřebovala (docela hodně práce popsat konkrétně obtíže, včetně kopií nálezu),odeslala doporučené poštou a přiložila jako dárek provozovatelce obchodu za ochotu hodně drahý náramek Louis Vuitton. Zásilka byla pojištěná. Po čase jsem si dovolila provotovatelce Sanbao.cz napsat. Ta mi odepsala, že jí nic nepřišlo a odbyla mě. Nedalo mi to a obrátila jsem se na poštu. Ta mi písemně swdělila, že zásilku v pořádku doručili a v pořádku došla. Myslíte, že pošta bude úmyslně falšovat doklad o doručení? :D Nevím. Provozovatelka obchodu tvrdí, že jí nic nedošlo a je to. Ani mě třeba nevyzvala, abych jí popsala zdravotní potíže znovu, když dopis tedy údajněnedošel. Co si o tom myslíte vy? Jako zákaznice jsem v tomto obchodě utratila dřív tisíce, dost mě to mrzí. Někdo tedy lže, možnosti jsou dvě, bu´d provozovatelka obchodu nebo pošta. Z toho poučení-nikdy nikoho už neobdarovávat :-)Nemám ráda lži a tady někdo lže, takže mě to dost vytočilo :-)Ahooj!

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
12.7.13 12:39

Nazdar :kytka:
Holt ponauceni, neposilat zadne vitoony predem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
12.7.13 12:51

No a ty máš jistotu, že to majitelka dělá ze svého přesvědčení? Jájen že prodávat tyhle alternativy je poměrně výdělečná činnost, nedivila bych se, kdyby měla doma sama ibalgin a stoptussin a čínskou medicínu měla zkrátka kvůli výdělku. Takového člověka pak nějaké problémy zákazníka nezajímají, jde jen po výdělku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4433
12.7.13 13:07

Pokud byl balíček doručený, tak musí mít na poště podepsaný doklad od té paní že ho převzala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
12.7.13 13:16
@pet01 píše:
Pokud byl balíček doručený, tak musí mít na poště podepsaný doklad od té paní že ho převzala..

pošta mi sdělila, že paná zásilku přebrala.

• Citovat
  • Upravit
afghani
12.7.13 13:17
@Gladys píše:
No a ty máš jistotu, že to majitelka dělá ze svého přesvědčení? Jájen že prodávat tyhle alternativy je poměrně výdělečná činnost, nedivila bych se, kdyby měla doma sama ibalgin a stoptussin a čínskou medicínu měla zkrátka kvůli výdělku. Takového člověka pak nějaké problémy zákazníka nezajímají, jde jen po výdělku…

ano, to je smutné

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
12.7.13 13:22

Hrabivost na lidském zdraví nezná mezí! Neboj, ono se to té paní vrátí :-)Ať si náramku užije, přej jí to :-)

• Citovat
  • Upravit
4433
12.7.13 13:43

@afghani tak je majitelka pěkná lhářka… ale neboj, na každou sv*ni se vaří voda, jednou na to doplatí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama