Zkušenost s oborem masér sportovní a rekondiční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 13:56
Zkušenost s oborem masér sportovní a rekondiční

Ahoj, chci se zeptat zda někdo nemá zkušenost s oborem Masér sportovní a rekondiční. Kdo to studoval, tak jestli byste mi řekli co se tam přibližně dělá a jak jste zvládli školní zkoušky (tělesné) já se jich strašně bojím. Sice sportuji, myslím že i nějakou tu výdrž mám ale strašně se bojím, že tam prostě půjdeme na ten běh a každej tam bude mít někoho s kým to poběží a budou mít třeba už 3 kolečka a já teprve prvni:D neříkám, že jsem na běh úplně špatná ale prostě bojím se toho.. děkuji za všechny rady.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 14:03
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat zda někdo nemá zkušenost s oborem Masér sportovní a rekondiční. Kdo to studoval, tak jestli byste mi řekli co se tam přibližně dělá a jak jste zvládli školní zkoušky (tělesné) já se jich strašně bojím. Sice sportuji, myslím že i nějakou tu výdrž mám ale strašně se bojím, že tam prostě půjdeme na ten běh a každej tam bude mít někoho s kým to poběží a budou mít třeba už 3 kolečka a já teprve prvni:D neříkám, že jsem na běh úplně špatná ale prostě bojím se toho.. děkuji za všechny rady.

Zapomněla jsem napsat že celkový průměr mám asi 1.6

Teris195
Stálice 67 příspěvků 09.12.18 15:54

Kde chceš studovat?
Vím o pár školách, kde mají tento obor, ale žádné takové zkoušky nemají.
Jinak co se týče tohohle oboru, dobře si rozmysli, jestli ho fakt chceš, protože většina absolventů tohoto oboru dost litují, považují ho za zcela zbytečný a kdyby si udělali nějaké kurzy, udělají rozhodně mnohem lépe. Pokud nemáš v plánu dál pokračovat na fyzioterapeuta (tam je zase dost těžké se dostat).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 17:03

@Teris195 Děkuji,psala jsem sz. A právě nevím jestli tam mám jít,ale mamka říká že jo..protože bych pak chtěla sama na sebe mít takové „denní lázně?“ Prostě bych tam chtěla mít masáže, kosmetické ošetření pleti a mít tam možnost výživového poradce. Vím,že si na 100% udělám rekvalifikační kurz na trenéra, kdykoliv tohle řeknu před někým tak mi řekne ať prostě jdu na tu zdravku..ale upřímně se mi to tolik nelíbí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >