Zkušenost s ovulačním testem ADIEL SeeNow

21.8.18 18:32

Zkušenost s ovulačním testem ADIEL SeeNow

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s těmito testy? :hug: :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.8.18 19:15

Ahoj, ano, ale moc spokojená jsem s nima nebyla. Pouzivala jsem je 3 cykly po sobe a nikdy mi ovulaci nepoznaly, jine ovu testy z lekarny v ty samé cykly ano. Prijde mi, ze maji malo barviva, takze nebyla poradne ani videt kontrolni carka.

• Citovat
  • Nahlásit
3200
15.2.20 09:37

Mám stejný názor, mě sice ovu ukázaly ale čárky jsou hrozně slabé. Zkoušela jsem ze stejného vzorku i jinou značku a byl to velký rozdíl. Já už nekoupím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.20 10:39

Já je zkoušela jednou, čárky na jich byly nejsilnější, ale nikdy ne úplně přesně stejně barevné, ale i tak si myslím, že ovu byla. Snad se nepletu. Mám od nich i tt, ty jsem bohužel ještě nezkusila, MS očekávám- neočekávám 22.2. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3200
15.2.20 11:14
@Anonymní píše:
Já je zkoušela jednou, čárky na jich byly nejsilnější, ale nikdy ne úplně přesně stejně barevné, ale i tak si myslím, že ovu byla. Snad se nepletu. Mám od nich i tt, ty jsem bohužel ještě nezkusila, MS očekávám- neočekávám 22.2. :lol:

Já už jeden tt od nich zkoušela přijde mi že má o hodně více barviva než ten ovu. Ale bohužel mi těhotenství neukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.20 11:54

@winkye Já tomu taky moc nevěřím, snažíme se už přes osm měsíců, takže už je to klasika, sneho bilo 🤣

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat