Reklama

Zkušenost s podezřením na mimoděložní těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 11:28
Zkušenost s podezřením na mimoděložní těhotenství

Zdravím holky, mate prosím někdo zkušenost? Podle paní doktorky bych měla být v 5tt, Hcg jsem měla včera 4000 a dnes zase stouplo. Na Ultrazvuku gast. vacek byl. Ale v nej ještě nic. Můj gynekolog mě poslal do nemocnice s podezřením na mimodelozni. V nemocnici si mě nechali, aby si to hlídali, ale říkali ze jim to přijde jako normální počátek tehotenstvi. Ze jsem každá z nás má ovulaci jinak a ze jsem ji mohla mít klidně déle. Mate s tím prosím někdo zkušenost? A mám nějakou naději ze by nám mimi vyšlo? :(

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a těhotenský test

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 01.05.18 11:35

@Mishel09 určitě můžeš mít ovu později. To je bohužel riziko toho, že jde člověk na krev a ko brzy. Počkala bych min dva týdny a uvidíš.

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 11:45

@P4ja je to v ty nemocnici strašně dlouhý, člověk nad tím přemýšlí a tak si přeje aby to bylo dobrý.. :( oni to už asi rozhodnou zítra podle ultrazvuku…

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 01.05.18 11:52

@Mishel09 No podle mě je blbost hned běžet k doktorovi sotva člověk počůrá test. Pak to takhle vypadá :( Pak už to doktoři zbytečně pitvají a řeší a stejně s tím nic neudělají.

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 11:55

@P4ja já jsem myslela ze pravé 14 dni zpoždění stačí :(

NikysekR
Extra třída :D 10279 příspěvků 3 inzeráty 01.05.18 11:56

Měla jsem to podobně, podle ms jsem měla být v 6tt, hcg rostlo, ale na utz nic. Doktor mě taky strašil mimoděložním. Ale v nemocnici jsem teda nebyla no. Potom na další kontrole už bylo vše v pořádku, těhotenství bylo prostě o dva týdny mladší, proto dr. na utz nic neviděl (byla jsem původně jen ve 4tt). Narodil se mi zdravý chlapeček, tento měsíc oslaví dva roky ;)

Dája999
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 01.05.18 11:58
@Mishel09 píše:
@P4ja je to v ty nemocnici strašně dlouhý, člověk nad tím přemýšlí a tak si přeje aby to bylo dobrý.. :( oni to už asi rozhodnou zítra podle ultrazvuku…

Moc držím palce :hug: :kytka:

Ano, mám za sebou - Prudké velké bolesti břicha (mám docela vysoký práh bolesti, ale tehdy jsem nemohla chodit, narovnat se, pořádně se nadechnout, nic..) původně mě vezli na chirurgiii, gynda následovala. ¨
HCG nízké hodnoty, v dalších dnech neodpovídaly tomu, jak by měly stoupat. Takže výsledek byl jasný :(

Budu na tebe zítra myslet :kytka:, vím, jak je to čekání nekonečné. Zkus se zabavit, co to půjde, i když vím, že někde vzadu v hlavě to běží bez přestávky.

Hodně štěstí, ať to dopadne dobře :kytka: :mavam:

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 01.05.18 12:09
@Mishel09 píše:
@P4ja já jsem myslela ze pravé 14 dni zpoždění stačí :(

Neboj, pokud se prcek má udržet, tak to prostě dopadne, i kdyby se doktoři postavili na hlavu. Držím palce :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5752 příspěvků 01.05.18 12:19

@Mishel09 já šla k doktorovi až v 7tt a bylo naprosto zřejmé že je tam kde má být. Šla si tam brzy. Stejně musíš jen čekat.

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 12:29

@NikysekR kezby to takhle dopadlo u nás :( :oops: to bych snad dekovala bohu každý den :(

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 12:31

@Dája999 děkuji moc :hug: já bolesti zatím nemam.. měla jsem jen vždy večer takové normální jakoby mentruacni.. jinak nic, moc se toho bojím co bude :(

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 12:32

@P4ja snad jo :( děkuju moc :hug:

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 12:33

@lachtanice86 já vím :( teď už bych tak brzy nesla, měla jsem ještě minimálně týden počkat :(

chs.jasmin
Kelišová 7267 příspěvků 01.05.18 12:34

@Mishel09

Ahoj,

tedy, tvá gynekoložka je ale plašan - naprosto normální. V 5tt mít jen váček a srdíčko klidně až do 9tt - také jsem to tak měla. Dle lékařů prostě posunutá ovulace, pozdější oplodnění, než jsem si myslela (ale vím přesně kdy došlo k oplodnění), celé těhotenství o týden později a narodila se přesně jak jsem si sama vypočítala.

Takže žádné strachy :hug:

Uvidíš za dva týdny, už bude blikat srdíčko. Příroda je mocná. Nestresuj se.

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 01.05.18 12:39

@chs.jasmin ahoj, tak to jsi mě potěšila. On mě gynekolog strašně vyděsil.. :( pak paní doktorka a pak primář v nemocnici mě celkem uklidnili, ze to mužu mít opravdu vše posunuté. Ze ty hodnoty tomu tehotenstvi odpovídají. Dnes mi ráno braly zas hodnoty hcg a říkal ze to stouplo zase, ze ne tak prudce..ale ze to vezmeme zase ráno a hned ráno mi udělají ultrazvuk a uvidí jak se vacek zvětšil. Co myslíš ze budou dělat jestli se vacek od včera ani o trošičku nezvetsíl?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama