Zkušenost s pojišťovnou Colonnade

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilith666
Povídálka 47 příspěvků 09.07.19 11:14
Zkušenost s pojišťovnou Colonnade

Ahoj, dnes mi volali z pojišťovny Colonnade, máte s nimi někdo zkušenost? Za co vše platí? Vyplatí se to? Nabízeli poměrně hezkou částku. :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 11:23

Nemám zkušenost ale do pojišťovnictví vidím a dost… nabízeli poměrně slušnou částku :zed: a podmínky? Někdy se nestačím divit co za prasarny lidi mají. Zaměřte se na dobu trvání, hodně se setkávám s tím, že člověk má pojistku do 60let ale ve 40se mu odpojišťuje plno věcí, a to mu samozřejmě při sjednávání nikdo neřekne :pocitac:. A takových věci je řada, fakt bacha…

Cenarius
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 09.07.19 11:50

V zivote jsem o ni neslysel. A pojisteni ceho? Peknou castku kde, na co, za co? Vite o tom co vam nabizi aspon neco?

Zumpa
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 09.07.19 11:55
@Lilith666 píše:
Ahoj, dnes mi volali z pojišťovny Colonnade, máte s nimi někdo zkušenost? Za co vše platí? Vyplatí se to? Nabízeli poměrně hezkou částku. :nevim:

Volali oni tobě? Pokud ano, tak se to rozhodně vyplatí - ale pouze jim.

Ivan PPZ
Kelišová 5833 příspěvků 09.07.19 20:56
@Lilith666 píše:
Ahoj, dnes mi volali z pojišťovny Colonnade, máte s nimi někdo zkušenost? Za co vše platí? Vyplatí se to? Nabízeli poměrně hezkou částku. :nevim:

Trochu se v pojišťovnictví orientuji, ale z vašeho dotazu moc moudrý nejsem. Co se má vyplatit, co za částku vám nabízeli…?

Lilith666
Povídálka 47 příspěvků 10.07.19 14:25

Mají dvě varianty pojištění (úrazové a pojištění při hospitalizaci následkem úrazu). Nabídli mi pojištění pro rodinu za nějakých 350 korun +-. S tím, že dcerka to má zdarma a jí by prý platili 50% z té částky co by při pojistném plnění dostal dospělí. Mají prý nějaké tabulky, které zašlou do emailu a podle nich si můžu zjistit kolik peněz dostanu. :nevim:

Ivan PPZ
Kelišová 5833 příspěvků 11.07.19 19:10

Ač se to nezdá, tak u dospělého je úrazové pojištění jedním z méně důležitých. Toto si uzavírejte, až budete mít zajištěna ta výrazně „potřebnější“ rizika.
Jinak nemá smysl psát výši pojistného, když zároveň neznáme možné plnění a podmínky toho plnění. Čistě úrazové pojištění (vč. pobytu v nemocnici) není zase tak drahé, takže proto pojistné bývá „nevysoké“.

Váš příspěvek
Reklama