Zkušenost s porodnicí Krnov?

6
29.4.20 21:05

Zkušenost s porodnicí Krnov?

Dobrý večer všem :hug:
Chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s porodnicí v Krnově? Mám termín porodu 13.5. A dnes mě můj dr. Vypsal žádanku s tím, že se tam mám objednat nejlepe na 5.5. Když jsem tam volala, tak se mi moc už jen ten přístup v tom tel. nelíbil… :roll:
Nevím co od toho čekat a vyvolalo to ve mně trochu obavy… :roll:
Budu ráda za každou reakci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

288
30.4.20 08:08

Urcite jsou recenze tady na webu v sekci recenze :) jinak obecne je znamo ze je to takova alternativnejsi porodnice pro maminky, ktere nechteji zasahy pri porodu (treba epidural) nebo nechteji umyvat dite po porodu a tak… ze je v tomto personal tolerantni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 13:06

Taky mám v plánu rodit v Krnově, sama tam jsem narozená, sestra také tam rodila děti. Přijde mi jako jediná smělá porodnice, která se o své pacientky stará a dovoluje všechny způsoby porodu. Samozřejmě najdete recenze maminek, které jsou přímo z krnova a porodnici nedoporučují, nicméně ke každému se chovají, tak jako Vy k nim :blush: Takže za mě určitě super proč ne a hlavně i nadstandardní pokoje s tím, že tatínek tam muže být cele ty dny a noci s Vámi je naprosto dokonalé, neboť nemusí pořad jezdit tam a z5 :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
6.7.20 09:04

Oživuji diskuzi, prosím o postřehy, zkušenosti, spokojenost s lékaři, sestrami, péčí, strava po porodu, zda když porod nepostupuje, hned volí císař atd,..rozhoduji se, kde rodit, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
383
6.7.20 09:18

Taky tam asi budu rodit a budu vděčná za aktuální zkušenosti :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama