Zkušenost s prací v brokerské společnosti

Anonymní
5.6.20 09:56

Zkušenost s prací v brokerské společnosti

Ahoj, bydlím v zahraničí a je tu velký problém sehnat práci, jelikož tu je velká nezaměstnanost. Narazila jsem na nabídku, kde požadovali pouze češtinu a komunikativnost. Nepsali více informací. Našla jsem si že jde o brokerskou společnost. Na pohovoru mi řekli, že mojí náplní práce by bylo obvolávání stávajících českých zákazníků a já bych jim měla připomínat, že můžou opět začít obchodovat (v rámci jejich elekt. platformy) jelikož nastává restart ekonomiky (po útlumu kvůli koroně) atd. Školení by probíhalo za pochodu. Mám z toho takový divný pocit. To znamená, že bych volala lidem, kteří pravděpodobně přisli o peníze a žádála je, aby investovali další?
Má s tím někdo zkušenost? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4223
5.6.20 10:09

Tak tak. Je potřeba lidi ještě víc podojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7026
5.6.20 10:43
@Anonymní píše:
To znamená, že bych volala lidem, kteří pravděpodobně přisli o peníze a žádála je, aby investovali další?

Ne, znamená to, že bys telefonicky uháněla lidi, aby investovali s danou společností, která ale může být založená jenom za účelem inkasování poplatků a na zisk klientu kašle. Ohledně pokračování v investování to znamená, že dané lidi již nejspíše kdysi kontaktoval podobný naivní nadháněč, kterého dotyčný poslal do (_!_): https://www.mesec.cz/…catek-konce/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 11:18

Prave me prijde divne to, ze nechteli zadnou znalost v tomto oboru. A pokud jde o stale zakazniky, tak se pravdepodobne o to zajimaji, tudiz proc bych jim mela pripominat ze muzou zacit obchodovat.
Predpokladam, ze na tuhle pozici je nutna -vyridilka- kterou urcite nemam.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama