Zkušenost s prací ve školce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nelly21
Povídálka 11 příspěvků 08.01.19 20:44
Práce ve školce

Ahoj, není tady někdo kdo by měl zkušenost s prací ve školce?:) Řekli byste mi prosím plusy a mínusy? Pokud by nebyl problém tak přibližný plat a zda byste mi to doporučili? A pokud máte vystudovaný přímo obor, tak jaké studium bylo? Moc dekuji

Reakce:
Uživatel je onlineEnmamma
Závislačka 3958 příspěvků 09.01.19 14:07

Nevím jak teď, ale ještě před pár lety byl ve školkách plat tak akorát na umření hlady. Snad se to zlepšilo.

aprazanda
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 09.01.19 14:29
@Nelly21 píše:
Ahoj, není tady někdo kdo by měl zkušenost s prací ve školce?:) Řekli byste mi prosím plusy a mínusy? Pokud by nebyl problém tak přibližný plat a zda byste mi to doporučili? A pokud máte vystudovaný přímo obor, tak jaké studium bylo? Moc dekuji

Ve školce můžeš pracovat jako učitelka, školnice, uklízečka, kuchařka… Pak se podmínky a zkušenosti ostatních liší. Trochu to upřesni.

Nelly21
Povídálka 11 příspěvků 09.01.19 18:47

@aprazanda učitelka ve školce.

zuzan
Závislačka 2506 příspěvků 09.01.19 20:34

Učím v MŠ krom toho že me práce hroznē baví tak je to užasná pracovnī doba . Z ranni jsem v jednu doma a z odpolední ve čtyri. Plat asi 20000 čisteho a vystudovanou mám střednī pedagogickou školu předškolni a mimoškolní pedagogika.

Váš příspěvek
Reklama