Zkušenost s práškem MACA - snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Larisa17
Nováček 7 příspěvků 04.09.19 16:26
Zkusenost s praskem MACA-snazeni

Ahojky lidicky :)
Prosim o nazor ci nejakou zkusenost. Snazime se o miminko pul roku. Od te doby mam uplne rozhazeny cyklus a pritom jsem ho mela vzdy ukazkovy. Byla jsem u pana doktora a ten mi rekl, ze je to normalni :roll: Udelal mi i stery a ultrazvuk a pry je vse v poradku. Tak me napadlo, ze bych vyzkousela Macu v prasku. Jen jsem cetla, ze v tehotenstvi se brat nema, tak si rikam, co kdyz pomuze, otehotnim, nebudu o tom jeste vedet a Macu budu brat porad? Dekuji vsem za kazdickou radu :srdce:

Reakce:
Levixka
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 04.09.19 16:50

@Larisa17 Ahojky, já brala Drmek a Macu - Macu bral i manžel, měli jsme v tobolkach.. Zaprvé manžel má slabou imunitu a pomohlo mu to i na to a byl více v klidu, uvolněný a líp spal. Mě se zas zvýšilo libido a líp sem spala. Brala sem ji do prvního pozitivního testu a vše ok :) Testovala sem dle pocitu, takže někdy i dřív než po vynechání, ale duchy sem nehledala, když nic nebylo, nezkoumala sem a test vyhodila a pak sem testovala třeba za 2dny. Miminko mám zdravé :)

Larisa17
Nováček 7 příspěvků 04.09.19 19:45

Dekuji za reakci :) A muzu se jeste zeptat po jak dlouhe dibe se zadarilo? Uz by u nas taky bylo na case :think: :D

Váš příspěvek
Reklama