Zkušenost s prášky Norethisteron Zentiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 25.03.18 12:47
Zkušenost s prášky Norethisteron Zentiva -vyvolání menstruace?

Dobrý den, doktor mi předepsal Norethistoren zentiva, beru je 2× denně, já tyhle prášky dostala na to abych menstruaci měla. ptž ji nemívám. ale četla jsem že je na zastavení menstruace, já je beru už třetí den a menstruace se stále nedostavila, jo doktor říkal že do 10 dnů se určitě menses dostaví, ale jak mi může předepsat prášky na zastavení když já menses vůbec nemám? myslíte že zaberou? Kdo má s těmi prášky zkušenost ohledně mé situace? že menses nemíváte a předepsal vám tyto prášky. na to aby se dostavila. Děkuji za odpověd (každý den mě bolí břicho a prsa jako že se asi něco už připravuje, jsem jak na trní)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >