Zkušenost s prášky Norethisteron Zentiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 25.03.18 12:47
Zkušenost s prášky Norethisteron Zentiva -vyvolání menstruace?

Dobrý den, doktor mi předepsal Norethistoren zentiva, beru je 2× denně, já tyhle prášky dostala na to abych menstruaci měla. ptž ji nemívám. ale četla jsem že je na zastavení menstruace, já je beru už třetí den a menstruace se stále nedostavila, jo doktor říkal že do 10 dnů se určitě menses dostaví, ale jak mi může předepsat prášky na zastavení když já menses vůbec nemám? myslíte že zaberou? Kdo má s těmi prášky zkušenost ohledně mé situace? že menses nemíváte a předepsal vám tyto prášky. na to aby se dostavila. Děkuji za odpověd (každý den mě bolí břicho a prsa jako že se asi něco už připravuje, jsem jak na trní)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama