Reklama

Zkušenost s prášky Norethisteron Zentiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 25.03.18 12:47
Zkušenost s prášky Norethisteron Zentiva -vyvolání menstruace?

Dobrý den, doktor mi předepsal Norethistoren zentiva, beru je 2× denně, já tyhle prášky dostala na to abych menstruaci měla. ptž ji nemívám. ale četla jsem že je na zastavení menstruace, já je beru už třetí den a menstruace se stále nedostavila, jo doktor říkal že do 10 dnů se určitě menses dostaví, ale jak mi může předepsat prášky na zastavení když já menses vůbec nemám? myslíte že zaberou? Kdo má s těmi prášky zkušenost ohledně mé situace? že menses nemíváte a předepsal vám tyto prášky. na to aby se dostavila. Děkuji za odpověd (každý den mě bolí břicho a prsa jako že se asi něco už připravuje, jsem jak na trní)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama