Zkušenost s průběhem anovulačního cyklu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 13:58

Zkušenost s průběhem anovulačního cyklu

Ahoj holky, minuly mesic jsme se rozhodli, ze poridime synovi sourozence. Prvni syn nam trval skoro rok, nez se zadarilo… takze jsem byla v údivu, kdyz se hned napoprve ms nedostavila. Mam ji presnou jako hodinky cely zivot, vynechala mi opravdu jen, kdyz jsem byla tehotna. Uz mam zpozdeni 11 dni, testovala jsem pred par dny 2× a negativní. Vcera zacalo hodne slabe spineni a to dnes nejspis zase skončilo. Nemam vubec zadne priznaky pms, které mivam bezne silene. Docetla jsem se o anovulacnim cyklu, mate s tim zkušenost, ze by ms vynechala, mela velke zpozdeni? Nebo ze by test ukazoval spatne negativne? Coz se mi nezda, u syna byl pozitivni uz pri vynechani a mela jsem snad hned nevolnosti. Jsme v zahranici a do CR se vracim za 2 tydny, tak k lekari popr. az tam. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.10.21 15:18

Jo, stát se to může i u jinak superpravidelných cyklů. Pokud nemáš jiné potíže, tak to ty dva dny vydrží. Zrovna taky prožívám „nejdelší cyklus svého života“, testy negativní. Po třech týdnech zpoždění jsem zašla k lékaři a způsobila to cysta, nikdy předtím jsem na ně netrpěla, tak zatím sledujeme.

• Citovat
  • Nahlásit
20904
3.10.21 15:41

Řekla bych, že je to normální a vždycky to přijde, když se člověk zrovna přestane chránit. Psychika je mocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat