Zkušenost s půjčkou eCredit

Anonymní
17.3.16 10:58

Zkušenost s půjčkou eCredit

Čaute,

prosím má někdo zkušenosti z nedávné doby s půjčkou eCredit.cz. Potřebujeme s přítelem 30t. Přítel nemá tady občanství, takže on u banky žádat nemůže a já jsem měla loni exekuci za penále z pojistky. Exe už je přes půl roku doplacená, ale banka mi samozřejmě nic nedá.

Vyplnila jsem si u nich žádost (pujčka nejištěná hypotékou) a volali a prý bylo schváleno. Poslali domů smlouvu, tu jsem četla a přijde mi i z hlediska toho kolik přeplatíme ta půjčka mi přijde menší zlo než provident, proficredit atd.
Našla jsem na internetu dost komentářů, že to podvod není, ale že trvá strašně dlouho vyřízení. Že třeba ty lidi od odeslání smlouvy čeklali až měsíc na vyrozumění, že definitivně schváleno bylo a pak až třeba za měsíc peníze.

zajímá mě jestli někdo neví jak to chodí?

Prosím poznámky, že jsou to lichváři a ta si nepujčujeme jinde atd si nechcte pro sebe prosím - ptám se na zkušenosti konkrétní.

Děkuji moc a prosím anonymně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27357
17.3.16 11:09

Já myslím, že pokud má pritel práci, tak není problém, že je cizinec, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21583
17.3.16 12:06

Tak jestli na to máš čekat víc jak dva měsíce, tak za tu dobu si to pomalu snad vyděláte :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 12:11
@ka2ka píše:
Tak jestli na to máš čekat víc jak dva měsíce, tak za tu dobu si to pomalu snad vyděláte :think:

právě proto se ptám

• Citovat
  • Nahlásit
7214
17.3.16 12:29

Koukni tady na tuhletu diskusi k téhle půjče:
http://podvodnefirmy.cz/…-na-ecredit/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
17.3.16 12:35
@pikola píše:
Já myslím, že pokud má pritel práci, tak není problém, že je cizinec, ne?

Problém to je, dělala jsem spotřebitelské úvěry a cizince schvaloval pouze Essox a to ještě pokud si dobře pamatuji pouze ze zemí EU a bylo s tím strašně papírování a kolikrát nám ani tak neprošli..Problém byl občas i u Slováků..Záleží taky na typu pobytu a délce pobytu, ale to už určitě zakladatelka ví a proto se ptá na konkrétní společnost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 12:38
@Denisa56 píše:
Koukni tady na tuhletu diskusi k téhle půjče:
http://podvodnefirmy.cz/…-na-ecredit/

Ano toto jsem četla jsou tam 5 let staré informace a nepíšou nikde, že je to podvod, naopak píší lidé, že peníze dostali, ale vše trvalo strašně dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 12:39
@Ivulee14 píše:
Problém to je, dělala jsem spotřebitelské úvěry a cizince schvaloval pouze Essox a to ještě pokud si dobře pamatuji pouze ze zemí EU a bylo s tím strašně papírování a kolikrát nám ani tak neprošli..Problém byl občas i u Slováků..Záleží taky na typu pobytu a délce pobytu, ale to už určitě zakladatelka ví a proto se ptá na konkrétní společnost..

Právě. On měl problém sehnat i práci, takže to nepřipadá v úvahu. Navíc co jsem slyšela tak essox je horší než ecredit…ptám se akorát ohledně toho vyřízení.

• Citovat
  • Nahlásit
64730
17.3.16 12:40

Nevyplatí se to, fakt ne :think: mmchdm, každá tahle firma si ty pozitivní komentáře píše sama, tím bych se opravdu neřídila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 12:51
@martina.se píše:
Nevyplatí se to, fakt ne :think: mmchdm, každá tahle firma si ty pozitivní komentáře píše sama, tím bych se opravdu neřídila :think:

ano ale né vše a ne na strankách podvodné firmy a ta firma si nebude psát, že slibují peníze druhý den a pošlou je za dva měsíce :)

• Citovat
  • Nahlásit
64730
17.3.16 13:00
@Anonymní píše:
ano ale né vše a ne na strankách podvodné firmy a ta firma si nebude psát, že slibují peníze druhý den a pošlou je za dva měsíce :)

tak jako pokud fakt chcete čekat 2 měsíce, tak je fakt mnoho jiných firem, kde to nebude takový problém :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
17.3.16 13:02
@Anonymní píše:
Právě. On měl problém sehnat i práci, takže to nepřipadá v úvahu. Navíc co jsem slyšela tak essox je horší než ecredit…ptám se akorát ohledně toho vyřízení.

Pro mě je Essox nejsolidnější nebankovka, ale abych pravdu řekla, tak ten ecredit neznám, takže nemůžu soudit a nebudu tady dál opruzovat :-) Každopádně přeju aby se to brzy vyřešilo a bylo to bez problémů, už tak to tady asi partner jako cizinec nebude mít jednoduché..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 13:11
@martina.se píše:
tak jako pokud fakt chcete čekat 2 měsíce, tak je fakt mnoho jiných firem, kde to nebude takový problém :think:

ježiš…my nechceme čekat tak dlouho, proto se ptám an zkušenosti, zda někdo má tady třeba za lonský rok…to co je na netu jsou staré přípsěvky třeba 5 let…

• Citovat
  • Nahlásit
64730
17.3.16 13:15
@Anonymní píše:
ježiš…my nechceme čekat tak dlouho, proto se ptám an zkušenosti, zda někdo má tady třeba za lonský rok…to co je na netu jsou staré přípsěvky třeba 5 let…

můj ex to zkoušel, ale nevydržel čekat, po měsíci žádost stopnul :mrgreen: stačí to napsat takto? jinak to bylo minulý rok. někdy v lednu? kurňa, vlastně už předminulý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.16 13:20
@martina.se píše:
můj ex to zkoušel, ale nevydržel čekat, po měsíci žádost stopnul :mrgreen: stačí to napsat takto? jinak to bylo minulý rok. někdy v lednu? kurňa, vlastně už předminulý :think:

aha, takže zkušenost máte…já to nepochopila. To čekal měsíc po odeslání smlouvy zpět?

Mě přišla smlouva po 2 dnech od ověření udaju po telefonu…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat