Zkušenost s šamponem od kerastase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NellinkaNella
Povídálka 11 příspěvků 07.02.19 12:57
Zkusenost s šamponem od kerastase

Dobry den maminky chtela bych se zeptat jakou maze zkusenost s samponem od kerastase na vypadavani vlasu a celkove s touhle znackou dekuji za odpoved :)

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 22416 příspěvků 07.02.19 13:00

@NellinkaNella Používám už roky. Značku, ne te ten proti vypadávání.
vyhovuje mi.

Hanka1
Extra třída :D 14000 příspěvků 07.02.19 13:36

Mela jsem a neurazil a ani nenadchnul. Nejvic mi momentalne vyhovuji sampony od Alterna a hlavne jejich Bamboo rada. A takovy dlouholete drzaky výrobky znacek Redken a Goldwell.

na padani vlasu doporučuju koupit v lekarne Biosil, stoji par korun a za dva, tri mesice uvidíš výsledky lepsi nez po pouzivani ruznych druhu a znacek samponu…

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 07.02.19 13:51

Mne sampon zmastil vlasy a nic.Mam Sebastian a super.Na vypadavani jsem mela alpecin a ten byl echt na to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >